Şimdi Ara

Elektronik Mağazasındaki Elemanlar Bugün Çok Umursamazdı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün arkadaşımla alışveriş merkezine gittik öyle göz atmak için media markt'a girdik. Öyle ses sistemlerine bakmaya başladım içerde çok çalışan vardı ama ses sistemlerinin orda pek yoktu bazıları acayip telaşlı biyere yetişcek gibilerdi bazlıarı oturmuş muhabbet ediyolardı. Sağa sola baktım sonra 5+1 hoparlörün jakı dışardaydı telefonumda bi deniyim dedim ve telefonun sesini kıstım.

Müziği açıp seside hafiten yükseltmeye başladım. Sonra sesi iyice yükselttim ve arkadaşımla artık işi dalgaya alıp gülmeye başladık.Tam 3 şarkıyı mağazadaki herkesin duyabileceği şekilde dinledik.

Hadi popüler şarkılardan olsa neyse mağaza müziği sanıp kimse tepki vermez ama popüler değilki tam aksine Allâme dinliyodum ve gayet sert parçalardı fazla eğlendiğimizi düşünüp çıktık ama bir kişi bile bizi uyarmadı.

Ne zaman bir şey satın almaya girsem hırsızmışım gibi her hareketimi takip ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaMoreau

Malum bir elektronik mağazasında adam kızına konsol alacaktı ve görevli ürünü tanıtıyordu. Duruma acıdım gittim müdahele ettim dürüst biçimde anlattım ve alternatif alabileceği mağazaları önerdim ve adam teşekkür edip araştıracağını söyledi. Kesin görevli iyi sövmüştü

dostum helal olsun sana ciddi anlamda saygı duydum şuan sana
  • arkadaşım ordaki adamlardan beklenti şu ürünü istiyorum getir götür bundan öteye gitmeyecek adamların öyle bir anlatışı varki bilmesen kanarsın belkide bilince çok komik oluyor. + orda mağzayı yaksan ona dokunmadığı sürece müdehale etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyaßß

arkadaşım ordaki adamlardan beklenti şu ürünü istiyorum getir götür bundan öteye gitmeyecek adamların öyle bir anlatışı varki bilmesen kanarsın belkide bilince çok komik oluyor. + orda mağzayı yaksan ona dokunmadığı sürece müdehale etmez

Xbox, teşhir ve interneti bulunan tebletler, müzik aletleri felan var bundan sonra eğlenmeye böyle yerlere felanmı gitsek acaba.
  • Ben bu çalışanlara gıcık oluyorum ne zaman laptop bölümünde gezinsem hemen gözüme çarpıyor orda daha yüksek ekran kartlı makine varken adam sırf 2 gb diye abi bunda iki cigolayt ekran kartı var diye gt 630 lu laptopu satıyor

konuyla alakası yok ama geeçende gördüm kadının biri sırf mor diye laptopa 1800 tl para verdi deliriyorum böyle durumlarda ama henüz araya girmedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin ki yine iyi. Biz arkadaslarla teknosa da notebook bakiyorduk. Sonra arkadas notebook u kaldirip agirligina bakmak istedi (!) fazla cekti ve alarm otmeye basladi. Biz yerimizde cakili kaldik hani gelsin birisi alarmi kapatsin ve birseyler asirmadigimiz anlasilsin diye fakat bekle Allah bekle bir tane calisan gelipte kapatmadi alarmi. 1o dk bekledik ve urunlere bakmaya devam ettik. En sonunda sesten rahatsiz olup ciktik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Freedos -- 3 Ağustos 2013; 4:38:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    Bunları denetleyen patronları felan yokmu ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paraolmasa

quote:

Orijinalden alıntı: Cyaßß

arkadaşım ordaki adamlardan beklenti şu ürünü istiyorum getir götür bundan öteye gitmeyecek adamların öyle bir anlatışı varki bilmesen kanarsın belkide bilince çok komik oluyor. + orda mağzayı yaksan ona dokunmadığı sürece müdehale etmez

Xbox, teşhir ve interneti bulunan tebletler, müzik aletleri felan var bundan sonra eğlenmeye böyle yerlere felanmı gitsek acaba.

mağzada gidip oyunun paketini açıp teşhir ps3 e takarız falan

• Cyaßß kullanıcısına yanıt
    Oyun dedinde aklıma geldi oyun reyonlarında çok eski (nfs underground 1, gta vice city vs.) gibi oyunlar hala duruyo üstüne üstlük reyonlar acayip sıkışık gerkesizleri bi çıkartmıyolar aradan rahat rahat bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.