Şimdi Ara

Elektronik Davulla kullanılacak kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oğluma hediye olarak elektronik davul alacağım (ben de çalacağım tabii ki  ) ve apartman dairesinde oturduğumuz için kulaklık ile kullanılacak. Ancak kulak içi monitör mü yoksa kulak üstü mü almalıyım kararsızım.

Kafama takılan konular;

1. Oğlum 7 yaşında olduğu için kulak üstü alsam çalarken kulağından düşer mi veya rahatsız eder mi?
    2. Kulak içi alsam çocuklara yönelik bir ürün bulamadım, acaba kulak içi çocuklar için de boyut olarak uygun mu?
    3. Enstrümanla kullanılacak bir kulaklıkta hangi özelliklere dikkat edilmesi gerekir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Ben Beyerdynamic DT 770 (80 Ohm) ile kullanıyorum, gayet memnunum. Kulaklık bilindiği üzere stüdyo referans kulaklığı, upuzun kablolu, taşınabilirliği, dışarıda kullanımı falan inanılmaz kötü zaten bu amaçla da üretilmemiş. Fakat sabit bir mekanda, odada ya da elektronik davulla efsane oluyor :)

Şunu da belirtmek isterim. Ben Roland Td17 serisi ile kullanıyorum, kulaklığın empedansı yüksek olduğu için bazı davul modüllerinde ses çıkışı yeterli gelmeyebilir, Td17de hiç bir sıkıntı yok ama sizin davulu bilmediğim için yine de belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan__ -- 17 Mart 2024; 3:19:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.