Şimdi Ara

Elektronik (Baskı devre) için Lazer Yazıcı Tavsiyeleri? (Yazıcı Alındı!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
7.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

az önce toneri doldurdum sınama sayfası yazdırdım ama sayfa simsiyah yazıyor. cok mu doldurdum toneri acaba sorun ne olabilir?

atık toner haznesini temizlemişmiydiniz
  • yok temizlemedim. bundan dolayı bu kadar kara yazar mı acaba bütün sayfa simsiyah çıkıyor.. kopkoyu siyah
  • quote:

yok temizlemedim. bundan dolayı bu kadar kara yazar mı acaba bütün sayfa simsiyah çıkıyor.. kopkoyu siyah

''Dolum esnasında boşaltılmadığı taktirde drum'ın çizilmesine ve kağıdın yüzeyinin siyaha boyanmasına sebep olur ''
    Bu cümleyi google da aratırsanız karşınıza çıkacaktır yani benim lafımdeğildir .Benim ilk aklıma gelen buydu inşallah yanılırım.
  • vay. çok garip, çok çirkin, bu telefon bak. ama şimdi çok sıcak. çok şaşırtıcı: http://tao.la/abu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdrdndr

quote:

yok temizlemedim. bundan dolayı bu kadar kara yazar mı acaba bütün sayfa simsiyah çıkıyor.. kopkoyu siyah

''Dolum esnasında boşaltılmadığı taktirde drum'ın çizilmesine ve kağıdın yüzeyinin siyaha boyanmasına sebep olur ''
    Bu cümleyi google da aratırsanız karşınıza çıkacaktır yani benim lafımdeğildir .Benim ilk aklıma gelen buydu inşallah yanılırım.

bilgilendirme için teşekkür ederim. bu akşam o kısımı tekrar açarak temizlemeyi deneyeceğim. önceki sefer elektrik süpürgesi ile açmadan temizlemiştim.

dün toner dolumu yapan bir yere gittim. meğer benim aldığım toz yanlışmış. standart samsung tozu bu model yazıcılara uymuyor dedi. bunun tozu farklı, renklı tonerlerde kullanılan toz buna uyuyor, çok daha pahallı dedi (sanırım beni kazıklamak için böyle konuştu)(kilosu 100 kusur tl imiş fln) bana 50 gr tozu 15 tl ye sattı. eski yarım kiloluk tozu geri verdim bunu aldm 5 tl üstüne aldım. yeni tozu deneme fırsatım olmadı bu akşam denemeyi düşünüyorum...

yazıcının kağıdı nasıl bastığını göstereyim: (toner dolumu sırasında oldukça nazik davrandım hiç bir kısma zarar vermediğimi düşünüoyrum)

Elektronik (Baskı devre) için Lazer Yazıcı Tavsiyeleri? (Yazıcı Alındı!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rKSm@N -- 15 Mayıs 2013; 18:06:44 >

• Yari mutlu son...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim bilgilendirme için...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.