Şimdi Ara

Elektro gitar tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum forumda bu tarz başlıklar var ancak kayda değer bir öneri pek göremedim. Neyse ben elektro gitara başlamak istiyorum rock ve blues tarzında parçaları seviyorum;gun's and roses gibi grupları dinliyorum. Bu türde fiyatı yüksek olmayan 200 300(2.el fiyatları) civarlarında gitar önermenizi istiyorum.(biliyorum çok seçenek yok)Wasburn x12 buldum mesela bu söylediğim tarzlara uygunmudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben de aynı durumdayım hiç öneri yok mudur 300tl civarı bir bütçem var bu fiyatta alınabilecek en güzel elektro gitar nedir sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raymond mr3 bk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/elektro-gitar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 20 Mart 2018; 23:23:48 >
  • Eski üretim squierlar ya da yeni sx lere bakabilirsin bunlar genelde strat kasa gitarlardır.Ben de blues,rock ve hard rock ile ilgileniyorum.Bende şuan 2.el olarak aldığım Squier 50th anniversary Affinity Strat var gitar 21 yıllık 450 tl ye aldım sesi gerçekten çok güzel iyi ki almışım.Fender almaktansa güzel bir squier bulup yanına da güzel bir amfi almak daha iyi ve ucuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.