Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
177
Favori
878.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aşağıdakilerden hangisini öneririsiniz;

electrolux bir adim önde ama. toz torbali hepa filtreli yuksek emisli bir supurge ariyorum. miele c3 yerine electrolux'u tercih ediyorum. baska oneriniz var midir?

butce 1000-1300 civarinda

https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/electrolux-ultraone-zuoquattro-elektrikli-supurge-P81745225

https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/rowenta-silence-force-4a-ro6477-toz-torbali-elektrikli-supurge-P89705073

http://www.hepsiburada.com/philips-performer-expert-fc8726-09-a-sinifi-toz-torbali-elektrikli-supurge-p-EVPHFC8726

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Max 1.500 e hangi modelleri önerebilirsiniz?

• Pahalı mı evet diğer firma fiyatlarına bakınca bariz pahalı.
    Almaya değer mi, tartışmasız değer.
    Yıllardır kullanıyoruz hiçbir sorun yok.
    Bundan önce 5 sene içinde 2 süpürge çöp ettim...

Taksitle olsa da ulaşabiliyorsanız Dyson alın derim.
  • Arkadaşlar 600TLye kadar kaliteli ürün tavsiye edebilcek varmi. Yıkanilabilir filtreli olursa daha iyi olur.

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fiyata araştırıyorum kafam iyice karıştı. Vestel, Arzum Arnica Rowenta var. Tam ok diyorum bir bakıyorsun toz haznesi çok küçük. Ya da emiş gücü az. Öte yandan internetten almak istemiyorum görmem dokunmam lazım.

• 3000₺'ye kadar sulu süpürge önerisi olan var mı?

• electrolux 550 600 tl arasi modeller varda nasildir hic bilgim yok. Hangi modellere baktiniz siz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: procy27

Hocam ne aldınız?

Hocam, önceki mesajımda Nilfisk'e yönelicez demiştim ama n11'deki satıcı ilgilendiğim model ile ilgili sorduğum soruya cevap verdikten yarım saat sonra 999.-TL olan fiyatı çaat diye 1199.-TL yaptı. Zaten soruma cevap vermesi de 3 gün sürdü. Bu arada resmi Nilfisk mağazası bu. Ben de özellikle ilgiyi görünce çaat diye %25 zam yapıldığını görünce Nilfisk'ten vazgeçerek Miele'e (complete c3 cat & dog) yöneldim ve siparişimi verdim. Kısmetse makine geldiğinde görüşlerimi en objektif şekilde burada paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayı Baba -- 4 Kasım 2017; 17:27:49 >
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Fazla dayanamadım internetten sipariş verdim. Arzum AR4007 modeli istediğim özelliklerde, uygun fiyata da yakalayınca düşünmedim.

https://www.arzum.com.tr/urun/toz-torbasiz-elektrikli-supurge-ar4007-grande-energy-cyclone-filtreli-elektrikli-supurge/387/597

Fiyatı 750TL göründüğüne bakmayın Gittigidiyorda 400TLya var.

Elektrolux silence performance classic var ama hazne küçük gibi geldi kurumsal web sitesinde de bulamadım
    http://www.hepsiburada.com/electrolux-silentperformer-cyclonic-aa-enerji-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-zspcclastr-p-EVZSPCCLASS

• İndirim cekim var 350 ye geliyor dusunmeden alim o zaman ben bunu yikanabilir filtreymis oda iyi

http://https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/electrolux-zspcclastr-classic-elektrik-supurgesi-P139044348

450 tlyede Electrolux ZSPCGRTR bu var fark varmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 4 Kasım 2017; 18:9:49 >
  • Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Ben de annem için bakıyordum ama o büyük ölçüde rowenta almaya karar verdi.

• Philips marathon ultimate FC9923 aldım tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ELECTROLUX ZSPCGRTR SILENTPERFORMER CYCLONIC

447 tlye aldim tekbosadan

• Philips marathon ultimate FC9923 ü 1050 tl ye dün karta 12 taksit aldım eşim gayet memnun şimdilik testleri geçti sesi emiş gücü (halı ve sert zeminde)gayet iyi turbo başlık harika 9924 yok o başlık ilerde ne olur bilemeyiz deneyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wquzun -- 5 Kasım 2017; 18:22:30 >
  • arkadaşlar 500 Tl civarında limitim var? Hangi marka modeli tavsiye edersiniz?
  • Annem için süpürge almak istiyorum. Ben pek anlamadığım için size danışmak istedim. 500 tl civarı süpürge lazım. Sulu ya toz filtresiz olanının avantajlarını bilmediğimden seçemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yüce Mert -- 7 Kasım 2017; 11:25:44 >
  • Arkadaşlar Electrolux Ultra One Zuoquattro kullanan yardımcı olabilir mi?
    Geçen sene ablama Miele Complete C3 Allergy Powerline aldık çok memnun fakat torbası biraz dolduktan sonra emiş gücü düşüyormuş. O yüzden arada kaldık.
    Aşağıdakilerden birini almayı düşünüyoruz. 1000 lirayı çok geçmek istemiyorum ama başım ağrısında istemiyorum.

Electrolux Ultra One Zuoquattro
    Miele Complete C3 Total Care PowerLine
    Miele Complete C3 Allergy Powerline
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yüce Mert

Annem için süpürge almak istiyorum. Ben pek anlamadığım için size danışmak istedim. 500 tl civarı süpürge lazım. Sulu ya toz filtresiz olanının avantajlarını bilmediğimden seçemedim.

Sakın yanlış anlama reklam vs yapmıyorum;

Yüksek şiddetle Sulu sistemden vazgeç derim. Torbasız alacaksan iyi para vereceksin, iyi markalara bakacaksın (niye dersen teknolojisi iyi olanlar pahalı olmayanlarla tahminen 1 sene sonra niye çekiş gücü düştü diye kıvranman kuvvetle muhtemel). Yani iş dönüp dolaşıp beklenti, fiyat olaylarına geliyor.

Kendim zamanında o markadan mı alayım bundan mı alayım derken Arnica Terra Premium orta sınıf bir cihaz aldım eve. Her haliyle bizim ev için yeterli oldu. Kablo uzunluğundan tut, garantisine, turbo başlık içermesi (evde daha kullanıldımı bilmiyorum ya neyse), yerli marka olması, koldan kumanda edilebilmesi(bunu da pek kullanmadık çünkü aslında cihazın üstündeki tüm butonlara eğilmeden ayak kullanılarak rahatça kullanılabiliyor) ve son olarak aslında benim için en önemlisi HEPA13 olması.

Aklıma gelen olumsuz yanları, Bir başlıktaki rahat hareket etmeyi sağlayan tekerlekler kırıldı :( , genel olarak plastik kalitesi orta kalmış. Toz torbası bir boy daha büyük olsaymış tadından yenmezmiş( çözümü de kolay aslında internetten 20 tane toz torbası sipariş ettim galiba 25 TL filan tuttu)

Bu tarz forum sitelerinin güzelliği de bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yüce Mert

Annem için süpürge almak istiyorum. Ben pek anlamadığım için size danışmak istedim. 500 tl civarı süpürge lazım. Sulu ya toz filtresiz olanının avantajlarını bilmediğimden seçemedim.

Biz Arzum aldık 400TL ya henüz kargo gelmedi ama araştırdığım kadarıyla iyidir. 3 yıl garantisi de var. Toz torbasız alacaksan toz haznesi 2.5-3lt olmalı , pahalı markalarınki 1.5lt buna dikkat et temizliğin ortasında toz silkmek hoş olmaz .
    Sulu süpürge gürültülüdür ama mükemmel temizlik yapar. Öte yandan kendisini temizlemek zor, su koy kirli suyu tuvalete dök, sonra kovayı yıkayacak bir yer lazım, duşta falan yıkarsanız deliği tıkarsınız apartmanda çok zor oluyor. Artık bıktık kova ve filtre yıkamaktan, hem enerji tasarruflu hem de toz torbasız bir ürün bakıyordum. Toz torbasına da para vermem bu saatten sonra.

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/arzum-ar4007-grande-energy-cyclone-filtreli-elektrikli-supurge-turuncu-309498087

• miskiab M kullanıcısına yanıt
    Forum dışı bir kullanandan aldığım tavsiye üzerine Arnica Bora 7000 Premium Su Filtreli aldım. Siz su için tam tersini söylediniz şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.