Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.257
Cevap
178
Favori
876.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yakın zamanda süpürge alan arkadaşların tavsiyelerine açığım. Bütçe max 3000 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, güncel olarak hangi süpürgeleri önerirsiniz? Alerji nedeniyle buna uygun olabilecek çekim gücünü koruyan, toz tobasız öncelikli olmakla birlikte toz torbalı da olabilecek, f/p ürünü diyebileceğiniz önerileriniz var mı? Mevcut kullandığımız korkmaz marka elektrik süpürgesi 2 yıla yaklaştı ve şuan adeta hiç çekmiyor bile. Teşekkürler

• Arkadaşlar bu toz torbasız olan 1500 - 2000 bandında süpürgeler kaç yıl dayanıyor, tecrübe eden var mı?

Ya da bunu düşünüyorum

BOSCH BGS41POW2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

akakce.com
    Bosch BGS41POW2 ProPower 700 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-bosch-bgs41pow2-propower-toz-torbasiz-fiyati,1436813240.html
  • lucid dream kullanıcısına yanıt

bunu alacağıma miele nin c1 toz torbalısını alırım hocam. toz torbası 3 ay çok rahat gider.

bende c3 modeli var, tank gibi makine ömürlük.

• okan10tr O kullanıcısına yanıt

bunu alalı 3 yılı geçti. ürünün hiçbir parçası kırılmadı, malzeme kalitesi çok yüksek zaten. toz torbası dolduğunu bile anlamıyorum, arada bir aklıma gelince kontrol ediyorum. torba doluyken bile en yüksek ayarda süpürmek yorar insanı. 3 yılda 10tane torba kullanmışım. 1 torba 3aydan fazla gidiyor, 2-3günde bir süpürge çalıştığı halde.

biraz pahalıdır ama ömürlük olur. bu markanın daha ucuza ürünleri var, onlarda da olumlu yorum var ama kullanmadım. c3 cat&dog modelini öneririm.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bütçeyi aşıyor maalesef.

• Merhaba, torbasız süpürge almaya çalışıyorum fakat henüz başaramadım.

Philips Marathon 9155 aldım, toz haznesinin kapağı kapanmıyor, arada açıklık var.

Sonradan Miele'nin ürünlerine bakınca Philips'in dizaynının kapak kapansa bile çok saçma olduğunu anladım.

Şimdi Miele bakıyorum fakat kafamı kurcalayan bişey var, Philips Marathon dahil çoğu torbasız süpürgede ek masraf olarak değişmesi gereken bir filtre var sanıyorum.

Yılda bir değişmesi öneriliyor.

Miele Blizzard'da değişmesi gereken bir filtre yok anladığım kadarıyla fakat yeni model sayılabilecek cx1 Boost'da değişmesi gereken bir filtre koymuşlar.

Fiyatına bakıyorum 500 lira gibi bişey, her sene bu kadar para vereceksem çok da mantıklı değilmiş gibi geldi bana.

Blizzard'da bu değişen filtre olayı yoksa onu almayı tercih edebilirim fakat olup olmadığı ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşamadım. Blizzard kullanan var mı?

bende almayı düşünüyorum renklere göre özelliği farklı oluyormu bordo renkmi alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

c3 modeli için konuşacak olursak güç ve turbo başlık olup olmaması gibi fark var. 890w, 800w, 550w gibi güç seçenekli versiyonları var, özellikler kısmından bakmak lazım.

c3 cat&dog olan 890w ve turbo başlık var. turbo başlık halıyı temizlerken işe yarar, evde halısı olmayan için turbo başlık gereksiz.

bütçe elveriyorsa c3 cat&dog öneririm.

c3 cat&dog bakıyorum 5800 civarı fiyatları, ay sonu gelmeden alayım diyorum yine zam gelir.

• Reppu kullanıcısına yanıt

Filtre değişimi yok diye bir şey maalesef yok hocam. Diğerlerine kıyasla daha uzun ömürlü filtre olayı var sadece. Eski seri marathonlarda hazne ortasında membran bir filtre bulunurdu. Bu filtre kalitesli olduğu için düzenli temizlemeyle birçok marathonda ömür boyu kullanımda yıpranmamıştır. Şimdi aynı filtreyi bosch ve miele kullanıyor. Yüksek kaliteli olduğu için ömür boyu kullanabilirsiniz deniyor ama doğru bakımı yaptıkça. Ancak bu filtrelerin değişmemesi durumunda elbette makinenizden ilk günkü performansı beklememelisiniz. Sonuçta siz her kullanımda bile temizlesenizde filtrenin geçirgenliği zamanla kaybolacak ve sonunda değişmeniz gerekebilecektir. Tabii bu süre zarfında makinenizde herhangi bir arıza oluşmazsa.

Bana kalırsa bu tarz süpürgeleri kullanmak yerine toz torbalı kaliteli bir süpürge almak daha mantıklı gelse de kişisel tercihinize saygı duymam gerekli. Bu durumda alabileceğiniz en mantıklı model blizzard modeli çünkü filtresi temizlenebilir ayrıca ön siklon filtresi ile fazlasıyla filtreye düşen işi makine önceden hallediyor. Bosch bgs7 modelinde bu işlem olmadığı için filtre ömrü ciddi etkilenebilir. Diğer marathon tarzı tek siklon ve basit filtre kullanılan modelleri adla önermem bunun içinde yeni boost cx1 de dahil.

• miele complete c3 cat&dog powerline 5900 tl

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge 6300 tl

2 süpürge arasında kaldım hangisi alırdınız arkadaşlar, uzun ömürlü çekiş gücü dayanıklılık torba filtre vb bakım giderleri düşünüldüğünde

yıllardır ihlasın sulu temizlik robotunu kullanıyoruz çok iyi ama eskidi bide kullanımı zahmetli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 25 Ağustos 2022; 8:8:57 >
  • Merhaba 2000 TL gibi bir bütçeye Electrolux UltraSilencer EUSC66-SBT nasıldır yada alternatif olarak öneri verebilir misiniz?

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Tartışmasız (BENCE) toz torbalı Miele 💪🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uygundur.

Memnun musunuz hocam cihazdan? Almayı düşünüyorum.

• 1F20SL kullanıcısına yanıt

Beklentimizin üstünde çıktı. Çekiş gücü minimum da iş görüyor. Sonradan düşmez umarım. 10 yıl motor garantisi varmış.

Teşekkürler hocam, ben de alıyım öyleyse.

• Arkadaşlar merhaba
    Tefal TW7289 modeli hakkında bilgisi olan var mı? Geçen satıcı kadın o kadar marka model içerisinde bunu tavsiye etti, filtreleme sistemi çok iyi diye. İşin aslını merak ediyorum, doğru düzgün yorum bulamadım

• miele complete c3 cat&dog powerline sgef3 sipariş verdim.Toz torbasını kaliteli ve uygun fiyatlı nereden alabilirim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 7 Eylül 2022; 11:4:55 >
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.