Şimdi Ara

Elektrikli Sinek Öldürücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hepsiburadan Elektrikli Sinek Öldürücü aldım 2 adet biri 2 saat kadar çalıştı lambası yandı (patladı). Dedim; 17 tl aldım geri göndermeye gerek yok bi lamba için dedim, ama neyazıkki lambasından hiçbir yerde yok internette bile bulamadım bunuda hepsiburada nın yorum kısmına yazdım ürün işe yarıyor gerçekten ama lambasını bulabiliyorsanız alın dedim ama tabi yorumumu yayım lamamışlar,bende buradan yazayımdedim lambası E14 365NS 3W MOR TÜP LAMBA büyük toptancılar da bile yok ve abi bulamassın dedi çoğu. Bu ve benzer ürünleri alırken lamba ölçüsünü araştırın sonra ürünü çöpe atarsınız.. Ama Geçekten işe yarıyor arkadaşlar bunuda belirteyim küçük kör sinekleri bile yakalıyor..

quote:

http://images.hepsiburada.net/assets/Bahce/500/Bahce_2501911.jpg

• Beyaz lamba bulursanız aynı boyutta. Üstüne mavi veya mor renkli bant sarın ışık rengini kırıyor baya bende zamanında öyle yapmıştım. Gerçi sinekler beyaz ışığa dahi geliyorlar ama mor ışık olursa daha çok gelirler.

Birde ithalatçı firmayı arayın temin edebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moron giresunlu

Beyaz lamba bulursanız aynı boyutta. Üstüne mavi veya mor renkli bant sarın ışık rengini kırıyor baya bende zamanında öyle yapmıştım. Gerçi sinekler beyaz ışığa dahi geliyorlar ama mor ışık olursa daha çok gelirler.

Birde ithalatçı firmayı arayın temin edebilirler.

Evet bu dediğiniz benim de aklıma geldi renğinin bi önemi yok diye de aradım ama malesef, o ölcüde bir lama yok çok enterasan, floresan gibi ama duylu bir lamba 16cm uzunlugunda mini duy lu. Başka bi ürün alıcam ama lambası piyasada bulabilecegim bi ürün ... :D
  • Doğrusuda düşündüğünüz gibi parçası bulunan ürünü almak çözümdür. D
  • Oraya illa bi florasan takmana gerek yok ışık olsun yeter. Tavsiyem şu; bu perdecilerde birşey var bir aparat adını bilmiyom ama bu şirketlerde olan perde çeşitleri varya onda kullanılıyo saydam bir plastik al bundan tarif et verir o sana bundan birtane al. Sonra eski ampüllerin ölçülerinde kes ve 2 ucuna kuvverli mor power led tak. Ve oraya yerleştir power ledleri yakmak için 9w luk piller var kutu gibi onunda adı aklıma gelmedi malesef onları kullanabilirsin acayip aydınlatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Elektrikli Sinek Öldürücü

Selam arkadaşlar

Cihaz florasanları yakıyor fakat ızgarada sinekleri öldürmüyor. Izgarada arasında halay çeken sineklere gerekli müdahale yapılamadığı için buna bir çözüm arıyor ve desteklerinizi bekliyorum. Özellikle katlayıcıya kaç volt gitmesi gerektiğini merak ediyorum

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.