Şimdi Ara

Elektrik Süpürgesi = ELECTROLUX Ultra Captic Zucanimal = 799tl (yorumlarınız) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • üstad saolasın geçen hafta hepsiburada dan 900 e aldım hediye çeki puanı ile 800 e geldi ortalama
  • Kime niyet kime kısmet, benim işime yarayacak sanırım :)
    800 TL rakam iyi diymi arkadaşlar daha düşük bulamayız sanırım. Birde acaba bu süpürgenin filtreleri nekadar süreyle değişiyor ve fiyat bilgisi olan varmı
  • -Üstad yanlız dikkat et ucarion modeli değil zucamınal modeli işe al sarı renk olacak mor renk olansa o fiyat i verme ona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşa geldim bir alt modeliymiş zucanimal deil

• hepsiburadadan aldım, çek satanlar var, bazı hesaplarda direk ürün 940TL oluyor çekle alınıncada 845e geliyor
  • Merhaba
    bende suan medimarktayim. Elektrolux ultra captik zukania modeli var. Saticinin gosterdigine gore ve suan internette cikmayan 3AAA (yani en us modeli var) sari modelin ustuymus.
    1000tl.
    Acaba 850ye sari modeli internetten mi alsam yoksa bu modeli burdan 1000e mi. kullanan varmi? veya aradaki farki bilen.

esas niyetim Philips maraton ama Elektroluxte fena degil gibi. kafalar karisik...

• Guncel

• quote:

Orijinalden alıntı: sellimist

Eğer dyson alamıyorsanız

Önerim

ELECTROLUX Ultra Captic Zucanimal

veya

Samsung VC20F70HUCC

,

aslında candogan62 mesajı görüp yorum yapabilirse tam netlik kazanır i en iyisini o bilir

Neden Zucanimal+ veya Zucdeluxe+ değil? Ben de kesin Electrolux alacağım ama karar veremiyorum. Plus almak istiyorum enerji sınıfı ve Multi Turbo Cyclone teknolojisinden dolayı ama derinlemesine bilgim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha 1 sene kadar oldu ve tutma sapı kırıldı, kullanıcı hatası diyorlar, servis tam fiyat veremedi ancak 60tl civarı dedi.
    alacaklara bilgi olsun diye yazıyorum, şikayet varda şikayetlerde bu kırılan parçadan müzdarip kullanıcılarda.

şimdi bunu iyi bir plastik yapıştırıcı ile yapıştımayı düşünüyorum Elektrik Süpürgesi = ELECTROLUX Ultra Captic Zucanimal = 799tl (yorumlarınız)

• ELECTROLUX Ultra One Zuoergo tavsiye eder misiniz bunun yerine alabileceğim başka oneriniz var mı?

• Arkadaşlar cihazın turbo başlığı bozuldu serviste içinden ceviz kabuğu çıkmış bu sebeble içi kırılmış garantiye girmezmiş.

Aradan geçen 1 yılda şimdi de çekiş kaybı başladı aşırı şekilde çekmiyor cihaz boruları felan tıkalı değil aynı sorunu yaşayan var mı

• Motor filtresini temizleyin ( makina nın altında) çekişi yükselir yeniden

• Electrolux zucanimal 5-6 yıldır kullanıyorum. Motor filtresini temiz tuttuktan sonra uzun süre daha kullanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.