Şimdi Ara

Elektrik sektörüne giriyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kipada lcw de sinemada genelde magazacilik uzerine calistim, suanda da turkcell kurumsal cozum merkezinde satis temsilcisiyim ama hic memnun degilim kapi kapi dolasip hat satmak bana gore degilmis. Kuzenim koklu bir firmada pano yapiyor gel benimle calis dedi isi ogretirim dedi hem ilerdede dukkan acariz dedi sizce ne yapmaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elektrik alamıyorum

• Bizim elektrik dağıtım şirketimiz var. Aylık cirosu genelde minimum 450 bin Tl falan oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi işi iyice öğren sonra iş yeri açmalısın bu işler hemen olmaz.......
  • Direk git hiç durma ciddiyim.

• Parasi suanlik az ama sirf ileriyi dusunme cabasindayim kuzenle hem iste guzel gecer

• Pano imalati zevklidir Proje okumasini ogrenirsen cok rahat edersin pano imalatinda Eger pano imalati yaptiginiz firmada otomasyon isi yapiliyorsa onu ogrenmeye calis

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

Pano imalati zevklidir Proje okumasini ogrenirsen cok rahat edersin pano imalatinda Eger pano imalati yaptiginiz firmada otomasyon isi yapiliyorsa onu ogrenmeye calis

Otomasyon işinde para varmı bende Elektronik sektöründeyim GSM tamiride aslında otomasyonu istiyorumda sektör nasıl iş imkanı falan bilgi verebilir misin?
  • elektrik sektöründe asıl para sinyalde, eğer sinyal ve pid kontrol öğrenirsen parayı kırarsın tabi bunlar içinde mathlab proglama bilmen lazım, pano işi zevkli ama kazancı çok düşük. Bende bi ara elektrik mühendisliğinden çift anadal yaptım ama asıl bölümüm zaten zor olduğu için bıraktım pişmanım keşke günde 2 kat daha fazla ders çalışsaydımda bırakmasaydım elektrik sektörü cidden büyük ve ölmez sektör
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.