Şimdi Ara

elektrik priz ve anahtarlar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elektrik prizleri ve anahtar markaları arasında en kaliteli olanlar viko sanırım.bunları buyuk magzalara nazaran daha ucuza alabileceğim yerler varmı istanbul da
    ve yine elektrik tesisatı için kablo falan lazım komple evin tesisatını değiştirecek kadar.bunlşar en uygun fiyatlı nerden alınır

• Bankalar caddesi Karaköy'de istemediginiz kadar bulursunuz.Bir daire icin yol paraniza degermi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasap34

Bankalar caddesi Karaköy'de istemediginiz kadar bulursunuz.Bir daire icin yol paraniza degermi!

metro ile 20 dk lik mesafedeyim.ayrıca bir dairenin komple elektrik tesisatının yenilenmesinden bahsediyorum niye degmesin ki
    2 tane priz alıp takmıcam, kablosu tüm odalara prizi anahtarı bence baya yuklu tutar
  • Listeyi cikarip en yakininizdaki bir elektrikciden pesin fiyat teklifi isteyin ozellikle kabloya dikkat ederseniz en azindan yaniltilmanis olursunuz.Isciligi kendiniz yapacak iseniz lutfen dikkatli olun.Kolay gelsin.

• quote:

Listeyi cikarip en yakininizdaki bir elektrikciden pesin fiyat teklifi isteyin ozellikle kabloya dikkat ederseniz en azindan yaniltilmanis olursunuz.Isciligi kendiniz yapacak iseniz lutfen dikkatli olun.Kolay gelsin.

anladım ,ben kendim yapmayacagım zaten elektrikçi yapacak ama onlar malzeme konusunda baya ekliyorlar fiyata ondan malzemesini ben alayım o döşesin taksin diye düşünmüştüm.sonuç olarak evde bir suru yere ekstra priz elektrik kablosu falan çektircem .dediğiniz gibi once adamı eve getirip malzemeli ve malzemesiz fiyat almam lazım.
  • Kolay gelsin. Unutmadan yazayim dedim kacak akim rolesi mutlaka simens olsun.

• quote:

Kolay gelsin. Unutmadan yazayim dedim kacak akim rolesi mutlaka simens olsun.

tamam mutlaka dikkate alıcam tesekkurler
  • quote:

Kolay gelsin. Unutmadan yazayim dedim kacak akim rolesi mutlaka simens olsun.

bu arada siz bahsetmişken kaçak akım rolesi suan yok sanırım yada var da ben mi bilmiyorum cunku cok cahilim elektrik tesisatı konusunda ,evi yeni aldık ve tadilat işine gircez bu rolenin olmama ihtimali varmı ,eger almam gerekiyorsa tek tipmidir neye gore degişir hangisini almam lazım
  • Bina eskiyse yani 99 oncesi yapilmis ise kesin yoktur. evet ev ler icin tek tiptir diyeyim.

• quote:

Bina eskiyse yani 99 oncesi yapilmis ise kesin yoktur. evet ev ler icin tek tiptir diyeyim.

20 yıllık bir bina.muhtemelen yoktur ozaman.sanırım elektrikçiye sormam gerekiyor bunu.pahalı bir şey mi.zahmet olacak ama bahsettiginiz seyin herhangi bir linkini yollayabilirmisiniz
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Ortalama fiyat 45-55 tl den başlar 80-100 tl kadar çıkar teknik değerlerine göre değişir.40 A/300 MA ev için olanların fiyatı 70 tl civarı olması lazım.Google den aratırsanız resimlerini daha net karar verebilirsiniz.
  • quote:

Ortalama fiyat 45-55 tl den başlar 80-100 tl kadar çıkar teknik değerlerine göre değişir.40 A/300 MA ev için olanların fiyatı 70 tl civarı olması lazım.Google den aratırsanız resimlerini daha net karar verebilirsiniz.

Teşekkürler. Marka Siemens mi olmalı

• Evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.