Şimdi Ara

Elektrik elektronik mühendisliği son sınıfa geçtim, soruları alayım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yere düşen hocaları ne yapıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka bir yana elektrik elektronik mühendislerinin maaşları ne kadar oluyor ortalama?

• ortalama konforlu müreffeh bir hayat yaşamaya olanak verecek kadar oluyor da takılmayın bunlara, alacağınız maaşın miktarını düşünmek yerine vereceğiniz maaşı düşünün
  • Hocam yazilim kpnusunda dersler nasil bilgisayar yerine ee mi yazsam

• quote:

Orijinalden alıntı: FahreKnight

Hocam yazilim kpnusunda dersler nasil bilgisayar yerine ee mi yazsam

Bu soruyu soruyosan bilgisayara devam et her şekil yazılıma kayarsın çünkü bilgisayar yazıcaktım yetkili bi abi ehb yaz bilgisayarı da yaparsın demişti öyle de oldu gereksiz zorlanıyoruz sadece okurken faydası bu
  • Hazırlık okudum seneye başlıyorum tavsiye verir misiniz erasmus yapmak istiyorum 2. Sınıf için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhunn O kullanıcısına yanıt
    bu mesajda yanlış var, keşke sizin dediğiniz gibi olsa. calculus 1 (limit, türev integral) ve 2 (diziler, seriler, çoklu integraller) konusunda haklısnız. fakat sonrasında lineer cebir, diferansiyel denklemler, çok değişkenli calculus, vektörel calculus, karmaşık calculus, olasılık ve istatistik, sinyaller ve sistemler görüyoruz. bunlar da öyle çat diye anlaşılabilecek konseptler değil ne yazık ki, hakkıyla öğrenebilmek için çok çalışmak gerekiyor.
  • Son sene elektrik müh. ile aynı imza yetkilerine sahip olmanız için bir kaç ders almanız gerekiyormuş bildiğim kadarıyla dimi ? Neyse asıl sorum inşaat sektöründe çalışabiliyor musunuz elektrik-elektronikçiler olarak
  • Farklı şeylerden bahsediyoruz o zaman, ben öğrenme açısından diyorum, siz geçmek açısından diyorsunuz.

@peacee34; evet. Öyle ders falan almak gibi bişey duymadım ben, zaten inşaat sektöründe gereken elektrik bilgisini myo'da bile öğretirler pek karmaşık şeyler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoulle -- 17 Temmuz 2017; 8:54:40 >
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    Hocam powerbankta ne var allasen git al bi 7805 regülatör tamamdır yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Naber devrem

• Ne durumdasın
  • Stewartteoremi kullanıcısına yanıt
    mezun oldum. çalışmaya başladım. çalışmaya başladıktan sonra fark ettim ki elektrik elektronik mühendisliği o kadar da bana göre değil, ben daha çok yazılım adamıymışım. bu nedenle önceden sinyal işleme mühendisi yazılım mühendisi olarak girdiğim şirkette an itibariyle web geliştirici yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. bir yandan kendim de bir şeyler yapmaya çalışıyorum. net bir şekilde söyleyebilirim ki okuduğum sürece göre daha fazla çalışıyorum. ama mutsuz değilim :)
  • Mühendislik sefalet ya.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.