Şimdi Ara

Elektrik Destekli Bisiklet Nerede satılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
16
Cevap
0
Favori
5.144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> Elektrik Destekli Bisiklet Nerede satılır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1802 Mesaj
    Arkadaşlar,

Hafta sonları şöyle kırlarda çiçeklerin arasında bisiklet sürmeyi hayal ediyorum. Tam teşekküllü bir bisiklet almak istiyorum arabanın arkasına monte edilebilecek. Belgesellerde görmüştüm normal dağ bisikletlerinin ön tekerine elektrik motoru desteği konuluyormuş. Bataryası suluk gibi monte ediliyor. Yokuş aşağı inince şarj oluyor, yokuş yukarı çıkınca güç desteği veriyor. Bu tür bisikletlere kimsenin ilgisi yok gibime geliyor. Kimsede görmedim nedense. Sizlerin bir bilgisi varsa paylaşır mısınız rica etsem.

|
    |
    Dedim ya kimseni teknolojiden haberi yok diye. Yokuş aşağı şarj oluyor diyorum kimse cevap yazmıyor.

dediğiniz şeyi tr de bulmanız imkansız belki karaköyde bulursunuz ama yokuş aşa aküyü sark eden modeli yoktur
    |
    |
    gezginbur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, ZIDOO Z9S Media PLAYER, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
  • Binbaşı
    1802 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Sanırım bu istenen pedaldan değil de tekerlekten şarj olması..
    quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Sanırım bu istenen pedaldan değil de tekerlekten şarj olması..

Ön tekere monte ediliyor. Bataryası suluk gibi takılıyor. Bisiklet 2 çeker oluyor. Yokuş çıkarken destek oluyor, yokuş inerken şarj oluyor. Ön tekere takılan bir aparat sadece.
    |
    |
    İşte bu çok güzel sadece pedal çevirmekle şarj olacaksa tam lazım olduğu zaman yarı yolda bırakabilir yani.
    İnsan yokuş çıkacağını hesaplayıp yolda şarj etmek lazım ki buda son derece uygunsuz vede imkansız olabilir
    |
    |
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, ZIDOO Z9S Media PLAYER, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
  • Binbaşı
    1227 Mesaj
    Hocam bulursanız bana da haber verin
    |
    |

Into abyss, You don't exist.
    Cannot resist, The Judas kiss.
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Elektrikli bisiklet hepsiburada da bile var beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gezginbur

Arkadaşlar,

Hafta sonları şöyle kırlarda çiçeklerin arasında bisiklet sürmeyi hayal ediyorum. Tam teşekküllü bir bisiklet almak istiyorum arabanın arkasına monte edilebilecek. Belgesellerde görmüştüm normal dağ bisikletlerinin ön tekerine elektrik motoru desteği konuluyormuş. Bataryası suluk gibi monte ediliyor. Yokuş aşağı inince şarj oluyor, yokuş yukarı çıkınca güç desteği veriyor. Bu tür bisikletlere kimsenin ilgisi yok gibime geliyor. Kimsede görmedim nedense. Sizlerin bir bilgisi varsa paylaşır mısınız rica etsem.
    quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

Arkadaşlar,

Bianchi e green bisiklet var ebisiklet te olabilir 1.200tl den başlıyor fiyatlar google dan araştırmalısın

|
    |

• Yüzbaşı
    409 Mesaj
    öyle bisikletler var yok değil ama fiyatı tam bir facia.

Mesela Corratec e bow 45 diye bir model var tek şarjla 150 km mesafesi var ve fiyatı 12 bin tl üstelik pedal çevirdikçe veya yokuş aşağı indikçe şarj olmuyor, eğer şarj olsaydı fiyatı kesin 20 bin tl civarı olurdu.O nedenledir ki bu kazıkçı zihniyet devam ettikçe bu modellere ilgi hep sönük kalacaktır.

Ürün linki :http://www.ikiteker.com.tr/default.asp?git=9&urun=63741

Bu da inceleme videosu

• Binbaşı
    1802 Mesaj

En sonunda buldum o bisikleti Türkiye de var mıdır acaba? Fiyatı 2000 sterlinmiş ama :(

http://www.bh-emotion.co.uk/bikes/neo/xtrem/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginbur -- 6 Ağustos 2013; 15:09:58 >
    |
    |
    DemirAtlıAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba biraz hortlattım ama sizin dediğiniz bisikletin orjinal hali almanyadan geldi ben şu an kullanıyorum çok memnunum istediğiniz tüm sorularınıza cevap verebilecek bilgiye sahip oldum :)

işte resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilturk__ -- 19 Haziran 2014; 15:30:11 >
    |
    |
    gezginbur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    TRSOF

Gereksiz

|
    |

SONY XPERIA™ Z5 | White
  • Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asilturk__

Merhaba biraz hortlattım ama sizin dediğiniz bisikletin orjinal hali almanyadan geldi ben şu an kullanıyorum çok memnunum istediğiniz tüm sorularınıza cevap verebilecek bilgiye sahip oldum :)

işte resimleri

quote:

işte resimleri

Bisikletiniz kac watlık hocam memnunmusunuz

• Onbaşı
    17 Mesaj

valla wattını falan bilmiyorum ama 75 kiloyum şu an bulunduğum muhit sürekli rampalı olan bir yer tüm rampaları çıkıyor.
    1.4 dizel aracın 3. vitesle çıkmadığı rampayı pedala biraz daha fazla basarak çıkıyorum. (En net böyle anlatılır galiba:))
    |
    |
    niroli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla wattını falan bilmiyorum ama 75 kiloyum şu an bulunduğum muhit sürekli rampalı olan bir yer tüm rampaları çıkıyor.
    1.4 dizel aracın 3. vitesle çıkmadığı rampayı pedala biraz daha fazla basarak çıkıyorum. (En net böyle anlatılır galiba:))
    quote:

güzelmiş hocam güle güle kullanın
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.