Şimdi Ara

ELECTROLUX ÇAMAŞIR MAKİNASI E10 Arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yıkama programlarının hiçbirinde makinem su almıyor , resetleme ekranına girdiğimde su aldırabildiğimi farkettim elleştim bi iki tamburuda döndürdüm yıkadım ama soğuk suyla 15 dk falan döndü sonra kapadım tekrar denedim programları yine su almıyor neyse durulama modunda bi baktım su alıyo duruluyo falan birazdan sıkacak ama adam akıllı yıkayamadık çamaşırları şimdilik soğuk falan idare etsin ama nasıl hallederis bu durumu bi el atabilirseniz sevinirim , cepte parada yok öğrenci evi , garantiside bitmiş...

Model numarası ; ewf 107410

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ELECTROLUX ÇAMAŞIR MAKİNASI kulanıyorum basıma böyle birsey gelmedi ama su tamirat işlerini severim aklıma gelen bir sey bu makinanın arkasında su giriş yerları var sanırım seninkisinde 2 adet sıcak ve soguk o boruların makinaya giren yerlerinde filitre vardır bir nevi suzgec tıkalı olabilir camur gelmiş olabilir söküp baka biliyorsan iyi olur bazen su tazzigi düştügü için makine dura biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayrettin

ELECTROLUX ÇAMAŞIR MAKİNASI kulanıyorum basıma böyle birsey gelmedi ama su tamirat işlerini severim aklıma gelen bir sey bu makinanın arkasında su giriş yerları var sanırım seninkisinde 2 adet sıcak ve soguk o boruların makinaya giren yerlerinde filitre vardır bir nevi suzgec tıkalı olabilir camur gelmiş olabilir söküp baka biliyorsan iyi olur bazen su tazzigi düştügü için makine dura biliyor
    hocam 30 derece programında ve durulama yaparken su alıyor borulara baktım kırılma burulma yok filtrelere baktım temiz sanırım hard wired kartında problem var
  • E10 su alma arızasıdır. Makinede ikili veya üçlü ventil var ve ana yıkama gözüne su veren ventil arızalı. Ventil değişirse düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.