Şimdi Ara

electro world yüzyılın indirimi YENİİİİ su ısıtıcı 3 lira toshiba 4 gb flash 3 lira (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
10.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman en iyisi sabah 7de bir gazete alıp mağazanın açılış saatini öğrenip ona göre gitmek :) Bir gelişme olursa buradan paylaşırız sabah artık
  • Hic kimse gazete almiyor ya da resmi siteye bakmiyor mu?

http://www.electroworld.com.tr/katalog/index.html

da gayet guzel aciklamis 22 aralik indirimlerini...
  • o eski katalog
  • quote:

Orijinalden alıntı: t1470258

Hic kimse gazete almiyor ya da resmi siteye bakmiyor mu?

http://www.electroworld.com.tr/katalog/index.html

da gayet guzel aciklamis 22 aralik indirimlerini...

/>

• bellekle ısıtıcıyı aynı anda ikisinide satın alabiliyor muyuz? yoksa sadece bir tanesi mi ?
  • ürünlerden sadece bir tane alabiliyormuşsunuz. girip 10 tane ürün alıp çıkamıyorsunuz. kaç ürün alacaksanız o kadar kişi gidin.
  • İşe giderken kartal electroworld'ün önünden geçtim de sıra oluşmuş oldukça kişi vardı birazdan capsleri yollarım :)
  • Şu Dijital fotoğraf çerçevelerinin fiyatları nasıl arkadaşlar
    bir tanesini almayı düşünüyorum uygun gibi göründü fiyatları

HOMETECH FWD-701 : 59 TL
    PHILIPS SPF1307 : 89 TL
  • birazdan bende gidicem 2 saate
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakss

fotoğraf makineler modeli varmı indirimde. DSLR & SLR

Cevap verebilecek yok mu arkadaşlar?
  • Sabah 7:45'te GOP EW önünde 40 kişi vardı. Saat 10'da açılıyor ise bu eziyet çekilmez. Bir de bu vatandaşların sabah 6 civarı sıraya girdiğini düşünürsek toplam 4 saat orada duruyorlar. 1 tane usb memory, bir kettle için değer mi gerçekten yaa, insanlık nereye gidiyor?
  • bostancıda kimse var mı :)
  • Denizli,deki magazaya babam gitti. Ben kimse gelmez diye dusunmustum ama cok sira varmis. Bir yazici birde tansiyon cihazi almayi dusunuyorduk.
  • Şu an camdan izliyorum, en az 100 kişi var sıra olmuşlar, manyaklık bu başka birşey değil.
  • Sadece tansiyn cihazi alabldk. Yazici 60 tane gelmis ve 5 dakikada bitti :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Orijinalden alıntı: shakss

fotoğraf makineler modeli varmı indirimde. DSLR & SLR

Cevap verebilecek yok mu arkadaşlar?

canon eos 550d var sanırım bi de 18-55 + 75-300 objectifle birlikte 1999tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin -- 22 Aralık 2011; 10:17:26 >
  • Tamamen rezillik! Bulunduğum şehre 60 adet stok ayrılmış kettle'dan. Bundan sadece 16 tanesi satısa sunulmus,nerede diğerleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *EKSeLaNS* -- 22 Aralık 2011; 10:22:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Sadece tansiyn cihazi alabldk. Yazici 60 tane gelmis ve 5 dakikada bitti :-D

Tren raylarının oraya kadar sıra varmı,iyi yne alabilmişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

Arkadaşlar Bursa'da yarın electro world e gidecek varmı?Benim yarın işim var gidemiycem.Birden fazla alabilme ihtimali olan olursa benimle irtibata geçebilirmi acaba?Fazla aldığını satın almak isterim.
    (usb bellek, su ısıtıcı ve tansiyon aleti)

Sabah 09:30 da Korupark Electro Word' e gittiğimde ana kapılar açılmış ancak mağaza açılmamıştı, yaklaşık olarak Koprpark' ın içinde 500-600 kişi vardı..
  • astoria'da bellek ve kettle bitmiş..kasalarda kuyruk fazla
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.