Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 KUTU DROPLARI (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
1
Favori
5.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ilk maç kaçta maç saatlerini nerden takip edebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpagos

Şansın artmaz büyük ihtimal. Ben 3 farklı hesaptan 3 farklı tarayıcıyla 3 twitch yayını açıyorum. Şu ana kadar 3 kutu düştü 3 ü de aynı hesaba düştü ne hikmetse.

sanirim etki etmiyormuş birden fazla hesaptan izlemek
  • 2. günü de boş geçtik. Bugün için çeşitli totemlerim var. CCleaner ile en başta tarayıcı geçmişini sileceğim. Daha sonra herhangi bir maçın devre arasında aynı şeyi yapıp log-out olup sonra tekrardan giriş yapacağım. Oyuniçindeki GOTV'de sorun var. Oyun ilk başta açılıyor. Sonra takılıyor. Oyun yükleme ekranına geri gelip spiker sesi geliyor fakat yine de izleyemiyorum.
  • Köln 2014'ten bu yana az çok bütün major'ları izledim, hala 0 kasa

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    18:00'da başlıyor maçlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son map nuke düştü 20tlydi bende açayım dedim mag 7 cıktı çöp yani denedik en azından
  • 1 pc 2 hesap şeklindeki deneyimlerimi anlatayım.

Chrome'da 480p izlediğim Navi - NV maçında Cobblestone düştü. CSGO'da da açıktı yayın.

144p olarak çalışan Firefox'ta Faze - SK maçında Mirage düştü. Bu takip ettiğimiz 3. major ve Firefox'ta olan kız arkadaşımın üyeliğine ilk kez drop düştü.

Daha önce MLG'de 3 drop düşmüştü bana, Köln'ü boş geçmiştim. MLG ilk kez üyelik ile takip ettiğim için düştüğünü farz ediyorum.
  • Dediğim gibi şans bence. Steam üzerinde onlarca alışverişi olan adama düşmüyor meselâ ama daha yeni üyelik açıp csgo almış birisine cobblestone düşüyor. :))

• Bugünde birşeyler çıksa bari
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Siz cobblestone pack almışsınız. Bugün de bize çıksın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Siz cobblestone pack almışsınız. Bugün de bize çıksın :)

sattim hocam onu yenisi gelsin
  • bu maçların tekrarlarını izledigimiz zamanda düşüyormu? twitchden nasıl izleyecegiz maçları steam ile baglantı nasıl kuruluyor oraya
  • amazoon A kullanıcısına yanıt
    Tekrarda düşmez. twitch ayarlarında bağlantılar olması lazım oradan steam bağlantısını yapmanız lazım.
  • Dün twitchde en az 10 kez girip çıktım yarım yamalak izlemişmişimdir çoğunu.en son gece Godsent maçında 1 overpass geldi. go ya giriş yapınca önüme geldi .tabi direk satış ;)

• Arkadaşlar biraz saçma olabilir ama merak ettiğim birşey var chrome,firefox gibi tarayıcılardan hesap açarken her tarayıcı için farklı hesaplardanmı açıyorsunuz ?
    Yoksa farklı tarayıcılardan aynı hesabı açsak şansımız artarmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55ekrem -- 24 Ocak 2017; 16:11:10 >
  • banada düştü hemen satayım mı yoksa turnuva sonunda artar mı acaba ? ne dersiniz
  • Paieon P kullanıcısına yanıt
    Cooble ise kesin artacak diğerleri fazla artmaz

• Telefondan twitchten izlesek farklı etmez heralde geçen sene pcden en düşük ayarı açıp uyumuştum cobble düşmüştü açın pcden alın kalitesini en alta hem internetten yemez hem ekranıda kapatın elektrikde boşa gitmesin

• asevim69 A kullanıcısına yanıt
    overpass düştü şuan 23 tl turnuva sonrasında artarsa diye bekleteyim dedim :D yeni oyuncuyum eski turnuvalardan haberim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paieon

overpass düştü şuan 23 tl turnuva sonrasında artarsa diye bekleteyim dedim :D yeni oyuncuyum eski turnuvalardan haberim yok

Cobblestone haricindekileri bekletmek pek karli olmaz hocam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.