Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 KUTU DROPLARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
1
Favori
5.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah akşam twitch açık tek maç kaçırmadım dünden beri.. İnsanları görünce kıskanıyorum. Oyun içinden de izlenmiyor. 2 hesapla izleyince de 144p yapmak zorundayım internet 2 tane 480p yayını kaldırmıyor. Yayından da 144p olarak bir şey anlaşılmıyor. Öyle oyun açık. Ben nette sörf yapıyorum.
  • 2014 den beri bir Turnuvadan dust2 kutusu bile dusmedi o yuzden izlemiyorum.

İzleyenlerede basarilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OVERPASS hatıra dustu arkadaslar napıyım acil cevap :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erd0000

OVERPASS hatıra dustu arkadaslar napıyım acil cevap :D

pazarda 20 tl ihtiyacın yoksa aç yada sakla sana kalmış .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

OVERPASS hatıra dustu arkadaslar napıyım acil cevap :D

pazarda 20 tl ihtiyacın yoksa aç yada sakla sana kalmış .

Lpg ile calistigim icin actim mag 7 mw cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erd0000 -- 23 Ocak 2017; 23:8:46 >
  • Açık bırakmıştım bana da overpass düşmüş sonunda.
  • Arkadaşlar turnuva bileti,etiketi vs. almadan yayın izleyerek eşya düşer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Arkadaşlar turnuva bileti,etiketi vs. almadan yayın izleyerek eşya düşer mi ?

düşer
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ben de bi şansımı deneyeyim o zaman
  • arkadaşlar hem twitch den izleyerek hemde oyundan izleyerek şansı arttırmış oluyor muyuz? maçlar sıkmaya başladı artık hem drop da gelmiyor. yayını alt tabdan 144p izlerken oyuna girsem sıkıntı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fireindahole

arkadaşlar hem twitch den izleyerek hemde oyundan izleyerek şansı arttırmış oluyor muyuz? maçlar sıkmaya başladı artık hem drop da gelmiyor. yayını alt tabdan 144p izlerken oyuna girsem sıkıntı olur mu ?

alttan twitchten acık olsun ama twitch hesabının steam e baglı olduguna emin olman lazım
  • quote:

quote:

arkadaşlar hem twitch den izleyerek hemde oyundan izleyerek şansı arttırmış oluyor muyuz? maçlar sıkmaya başladı artık hem drop da gelmiyor. yayını alt tabdan 144p izlerken oyuna girsem sıkıntı olur mu ?

alttan twitchten acık olsun ama twitch hesabının steam e baglı olduguna emin olman lazım

sağolasın. twitch ayarlardan steam kısmına tıkladım. id şifreyi girdim bağlan dedim. bu kadar değil mi ? eksik bir şeyim yok sanırsam ?
  • quote:

quote:

quote:

sağolasın. twitch ayarlardan steam kısmına tıkladım. id şifreyi girdim bağlan dedim. bu kadar değil mi ? eksik bir şeyim yok sanırsam ?

aynen hocam yeterli.
  • beyler cobble çıktı hemen satışa koyayım mı yoksa değerlenir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

kontrol ettiginde tick işareti varsa sorun yok
  • takım çıkartmalarını almak ne artı sağlıyor bize?
  • 1 cobble 1 overpass dustu simdi 2. Hesabida internet Explorer dan actim acaba ikisi bir acik olsa sorun olurmu 2 hesap acik olupta ikisinede drop alan oldumu

• Steam'i Twitch'e bağladım. Oyuna falan girmeme gerek yok değil mi Twitch'te izliyorum şu an.

Bir de sadece kasa mı düşüyor ?
  • iki hesaptan izliyorum biri gotv diğeri twitch 144p. twitch bağlı smurfe bir gün içinde 2 cobble 1 cache kutusu düştü hahahah imkansız gibi bi sey heralde. hesapta bug oldu galiba

• Bütün turnuvaları yakından takip ettim. Şu zamana kadar sadece train düştü geçen sene Köln'deki turnuvada. Bu turnuvada daha ilk maçta Cobble oynanırken düştü
    Şansım mı döndü bilmiyorum ama m4 skini alacaktım parası çıktı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.