Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 KUTU DROPLARI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
1
Favori
5.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 farklı hesaptan izliyorum. Bu kadar olmaz yav. İkisine de en kötüsünden kutu bile düşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKINGS

quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

Sanırım şanslıyım :)

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 KUTU DROPLARI

twitch mi izliyorsunuz hocam sadece, bu arada tebrikler

Twitch 'den izliyorum hocam sadece ama bende farklı bir şans var. Umarım size de çıkar

Bizlede paylaş o şansı

Hocam ayrı yaptığım bir şey yok. Bir ara bir konu vardı st karambit sapphire ilk bıçağım diye o konu benim :D O günden beri şans yüzüme gülüyor sadece cs de değil hayatta da :D

• quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser

2 farklı hesaptan izliyorum. Bu kadar olmaz yav. İkisine de en kötüsünden kutu bile düşmedi.

2 hesabın twitch yayını 144p, maçı izlemek içinde gotv açıyorum ama yok düşmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika Majorlarını seviyorum.

MLG : 1 Cobblestone, 1 Overpass, 1 nuke,

Eleague : 1 Cobblestone(Navi-NV Maçı)
  • Arkadaşlar merhaba bana az önce bir hatıra paketi düştü ancak 6 Şubata kadar banlıyım pazarda. Acaba turnuva bitince gidiyor mu bu kutular yoksa hep kalır mı ?
  • esya düşünce 1 yeni esya tarzi bisey yaziyor mu? sonucta direk envantere geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @UçamayanZüperGahraman
    Bana düştüğünde böyle bir bildirim gelmedi. Ben kendim envantere girip bir bakayım dediğimde gördüm.

@Zzigazze

Siz dokunmadığınız sürece envanterde durur öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 23 Ocak 2017; 20:33:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler twitchten izlerken online yeşil olurken bir süre sonra ismin altında turuncu oluyor küçük karecik acaba izliyor gözükmüyor muyum öyle olunca?

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Evet yayın açık ve ilerlediği sürece sorun yok. Ben offline olarak izliyorum ve o halde düştü bana kutu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Evet yayın açık ve ilerlediği sürece sorun yok. Ben offline olarak izliyorum ve o halde düştü bana kutu.

Teşekkürler hocam

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Amerika Majorlarını seviyorum.

MLG : 1 Cobblestone, 1 Overpass, 1 nuke,

Eleague : 1 Cobblestone(Navi-NV Maçı)

sadece twitch tek hesap mi hocam?
  • ben twitch bağlasam da cs den açıp alt tab yapıyorum dün gece cache düştü ama daha da düşmez bende bu şans varken :)
  • Beyler twitchten acsam sadece sohbet seçsem izliyor görünürmüyüm sizce?

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hocam twitch + csgo. Hatta firefox'ta hatunun hesabı açıktı twitch olarak ona da Mirage düştü.
  • quote:

Hocam twitch + csgo. Hatta firefox'ta hatunun hesabı açıktı twitch olarak ona da Mirage düştü.

firefoxtan açınca steam onaylama yeri nasıl oluyor hocam. farkli bir cs go steam hesabimi istiyor chrome ile girilen steam hesabida oluyormu?
    Hocam sen olayı yanlış anlamışsın. Twitch'e üyelik açıyorsun, üyeliği steam ile ilişkilendiriyorsun. Sonra firefox'ta twitch açıp üye girişi yapıyorsun. Steam ile alakan yok yani.
  • quote:

Hocam sen olayı yanlış anlamışsın. Twitch'e üyelik açıyorsun, üyeliği steam ile ilişkilendiriyorsun. Sonra firefox'ta twitch açıp üye girişi yapıyorsun. Steam ile alakan yok yani.

Yok hocam demek istediğim 1 steam hesabini çeşitli tarayicilarda mi kullaniyoruz. Ben tek chrome ile izliyorum. Cobblestone çıktı
    Aynen tek tarayıcı hocam. Tek twitch, tek go üzerinden izleyebiliyorsun. Ekstrem durumlar da olmuyor değil ama. Mesela MLG'de kendi yayını vardı, yani 3 yerden de düşebiliyordu. Ama player'ları dandik ve kasıntı olduğu için 1-2 maç izlemiştim tek ben.
  • quote:

Aynen tek tarayıcı hocam. Tek twitch, tek go üzerinden izleyebiliyorsun. Ekstrem durumlar da olmuyor değil ama. Mesela MLG'de kendi yayını vardı, yani 3 yerden de düşebiliyordu. Ama player'ları dandik ve kasıntı olduğu için 1-2 maç izlemiştim tek ben.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.