Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.479
Cevap
7
Favori
39.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VIKINGS

quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Benim seçimlerim de bunlar arkadaşlar buyurun Astralis zorlanırsa bir tek Navi karşısında zorlanır diye düşünüyorum

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu]

Senin gibi oynadım hocam umarım tutar

Bu arada yatırım amaçlı bu sticker, kapsül falan alınır mı? Alınırsa hangileri? Bilen varsa aydınlatsın

yatırım işine hiç girme derim ben, her turnuvada birileri batıyor burada beklendiği kadar değer kazanmıyor artık stickerlar aksine değeri düşüyor

• quote:

Temennimiz tutması yönünde hocam SK'ya vermeme sebebim Fnx gitti Fox güçlü bir oyuncu değil açıkçası bugüne kadar gittiği hiç bir takımda tutunamadı. Astralis gümbür gümbür geliyor :) Envyus yakında mükemmel bir turnuva kazandı hem onun etkisi hemde fanı olduğum için pickledim bilgin olsun

Yatırım olaylarına gelirsek hiç anlamam ben koleksiyon yapıyorum sadece 2-3 tane alıyorum hepsinden güzel gözüküyor.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmethere -- 20 Ocak 2017; 3:5:15 >
  • quote:

Benim seçimlerim de bunlar arkadaşlar buyurun Astralis zorlanırsa bir tek Navi karşısında zorlanır diye düşünüyorum

Hocam ben eğlencesine CS:GO oynayan çift keleş rütbeli elemanın tekiyim, böyle CS:GO üzerinden türeyen oyunlardan vs. pek anlamıyorum dolayısıyla :D size sormak istediğim bu tahminler tutunca rozet kazanıyormuşuz peki ne işe yarar bu rozet ? 9 tane stickerı 3,25 ten almaya değer mi yani? :D

• XwarcraftX kullanıcısına yanıt
    bi ise yaramıyor hatira/ani tarzı esya sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rozetleri çok tipsiz, oynamayı düşünmüyorum bu turnuvaya.
    Bu şey gibi hocam koleksiyonculuk gibi yani herhangi bir işe yaramaz o rozet sadece hesabınızda durur, güzel gözükür birde işte ilerisi için hatıra olur. Maddi anlamda o paraya asla değmez ama sizi üzmeyecek bir rakamsa alın derim ben hiç kaçırmadım şuana kadar.
  • Optic'in bu kadar tercih edilmesi normal mi ? Yabancı sitelerde genelde optici seçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

y0l0

ilk maç tahminlerim
    gambit-north
    fnatic-g2
    sk-hr
    vp-optic
    navi-mouz
    liquid-envy
    astralis-godsent
    flipside-faze

bro bu tahminler senin mi bir yerden mi gördün ?

ne zamandır maçları takip ediyorsun? Ben uzun zamandır takip etmiyorumda kendi tahminimi yapamıcagım ama genede rozeti almak istiyorum.

senin gibi bende eğlencesine oyunayan nova 4 biriyim :D ama bunun koleksiyonunu yapıyorum nedense. Alamayınca bir parçam eksikmiş gibi hissediyorum :D
  • fgasfswfadgad F kullanıcısına yanıt
    benim tahminlerim. maçları her zaman takip ediyorum da majorde her takım her takımı yenebilecek kapasitede. bundan dolayı çok analiz yapmanın anlamı yok. içimden gelenleri oynadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navi-SK-Astralis kapışır. Aradan sıyrılan şampiyon olur. Diğer takımların şansı 0 bile değil. İyi seçimler
  • Benim seçimler de şu şekilde bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osliloskop -- 20 Ocak 2017; 22:5:22 >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan OpTic amerikanın en iyi takimi bence ve yakin zamanda turnuva da kazanmışlardı tarik geldikten sonra takim seviye atladi bu turnuvada da iyi ilerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geldi çattı heyecanlıyım abi :D OPTİC favorim tekrar yazıyorum :D:D çok değişik oynuyorlar.
  • Merhabalar,

ELEAGUE Major 2017 Tahminlerimi hazırladığım video ile youtube kanalımdan paylaştım.

Bundan sonra tahminlerimi videolarım ile paylaşacağım, bol şans.
    Kanala abone olarak, beğenirseniz memnun olurum.

https://youtu.be/vVNNXdd3L_A

Kanal;
    https://www.youtube.com/channel/UCqJhfwNdAH5WmR59VhPYQjA/

• arkadaşlar bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. özelden mesaj atıp anlatabilecek olursa sevinirim. aklıma takılan bir iki sorum ise şu.

ben bu rozeti kazanmak istiyorum. o oy verme ekranında mesela 3 maçı hiç kaybetmeden yeneceğini düşündüğün takım ve hiç maç kazanmadan elenen takım ı seçme kısmında takımları seçiyorum. 3 küsür civarı para istiyor.

ben bu takımları koymak için 3 er lira vermem mi lazım hepsine ? yoksa 1 tane sticker alıp diğer takımlarıda oylayabiliyor muyum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fireindahole -- 21 Ocak 2017; 14:49:23 >
  • Sadece Fnatic sticker'ı ile bronze trophy alınır mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fireindahole

arkadaşlar bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. özelden mesaj atıp anlatabilecek olursa sevinirim. aklıma takılan bir iki sorum ise şu.

ben bu rozeti kazanmak istiyorum. o oy verme ekranında mesela 3 maçı hiç kaybetmeden yeneceğini düşündüğün takım ve hiç maç kazanmadan elenen takım ı seçme kısmında takımları seçiyorum. 3 küsür civarı para istiyor.

ben bu takımları koymak için 3 er lira vermem mi lazım hepsine ? yoksa 1 tane sticker alıp diğer takımlarıda oylayabiliyor muyum ?

her sticker ayrı tanesi 3.35 anlaşılmıcak bişey yok oynamak istiyorsan 25 tl civarı para veriyon
  • Fireindahole F kullanıcısına yanıt
    Sadece Grup Aşaması için 9 * 3,35 TL = 30,15 TL vermen gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Sadece Grup Aşaması için 9 * 3,35 TL = 30,15 TL vermen gerek

Bu alınan stickerlar sadece grup maçları için mi yani? Finallerde tekrar mı almak gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.