Şimdi Ara

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.286
Cevap
103
Favori
331.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• console-master kullanıcısına yanıt

BoW'ın alameti farikası fizik motoru ve özgür açık dünyasıdır, ne tarafını benzetmişler merak ettim.

• dark soul III bile oynayamadım.. ng+ sayarsak dark souls 1'i 15 kere falan bitirdim. vakit bulursam ng+5'e kadar büyücü denemek istiyorum.. sistemim ds3 için yeterli değil... elden ring'e hiç yetmeyecek Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] ... Fromsoftware oyunlarını oynamayın diğer oyunlardan zevk alamazsınız çünkü Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] Dark souls1 benim için her zaman bir başyapıt olarak kalacak ! tek kötü tarafı oynadıkça (ng0) oyun çok kolay gelmeye başlıyor

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt

Kardeşim 2. el eski kasa bir PS4 bul bari. Ben sattım, 1000 TL'ye. O kadar da değil yahu.

O kadar mı yoksa?

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

Çok düşündüm bunu.. hatta 60fps dark souls oynamak için bile almayı düşünüyordum.. ancak dediğiniz gibi ps4 1000'e çok zor (geçen yıl bakmıştım) 1800 -3000 TL arası idi.. oyun serisi + dlc vs 4000 üstünde bir rakam çıkıyor..

hatta kırılmış cihaz almayı bile düşündüm ama kırık cihazlarda sıkıntı olabiliyormuş..

ikizler olunca eşim çalışmayı bırak benim bütçe battı gitti, oyun parasını bebeklerin kıçına bağladık.. hazır ki 720p 40 fps ds1'i oynayacak vakit bulamaz olduk Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

gamepass gibi sunucu üzerinden pc kiralandığı gibi oyunda kiralanabiliyor mu ? Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt

Fat kasa temiz ürünler 1500 olmuş hakikatten, şimdi baktım da yine de 4000 TL hesap çok geldi bana. 2000 TL'ye kurtarırsın ama paşa gönlün bilir hocam, Allah çocuklarına sağlık sıhhat versin güle güle büyüt. Gerisi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 31 Ağustos 2021; 14:20:35 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt

ps store fiyatları çok uçuk hocam, resmen ocak söndürecek cinsten Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] ds1 remasreted ve ds3 dlc ile almaya kalksam konsoldan pahalıya gelir.. mecbur korsan oynuyoruz.. pc'de de sistemim düşük

• Dogru veya yanlis şöyle bir resim dolanıyor forumlarda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Doğru gibi duruyor. Acaba video nerede?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Video yok henüz ortada, umarim ps etkinliginde görürüz.

Lore Hunter'ın bu resim üzerine yaptığı yorum;

Anladım hocam bu oyu bu saatten sonra inşallah erteleme almaz. Ocak ayını iple çekiyorum. Birkaç gameplay sızsa da hyple’nsak.

Resim dogru ise gameplay videosu 16dakika olacak.

Yarın Ps showcase’de göstereceklerini hiç sanmam 40dk sony kendi oyunlarına ayırır diye düşünüyorum ama

• Elden Ring Xbox sunumunda çıkmamış miydi öyleyse PlayStation sunumunda olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam uzun veya kısa birşeyler versinler de hype ihtiyacımızı gidersek :)

• ps etkinliğinde olacağını ben de sanmam, belki tgs için falandır.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:46:20 >
  • Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]

• ocağa kadar diablo 2, ocaktan sonra elden ring. bu sene baya sağlam oyunlar geliyor

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.