Şimdi Ara

Elden Ring geliştiricisi FromSoftware'in yeni oyunu geliştirme sürecinin sonunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elden Ring geliştiricisi FromSoftware'in yeni oyunu geliştirme sürecinin sonunda

Elden Ring, Dark Souls, Sekiro ve Bloodborne gibi oyunlarla tanınan FromSoftware ve usta oyun yönetmeni Hidetaka Miyazaki severleri için güzel birkaç haber ortaya çıktı.

Birkaç Farklı Oyun Yolda

Geçtiğimiz günlerde Hidetaka Miyazaki'nin 2018'den bir röportajı ortaya çıktı ve o röportaja göre FromSoftware'in Elden Ring'ten sonraki oyunu da geliştirme sürecinin sonunda. Bu da en fazla 3 yıl içerisinde göreceğimiz anlamına geliyor olabilir. Ayrıca bu röportajın ortaya çıkmasının ardından da stüdyoun birkaç farklı proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.PS Plus'ın yenilenmiş servisi Türkiye'de erişime açıldı: İşte bilmeniz gereken her şey

Ne yazık ki bu projelerin ne olduğuna dair bir bilgi yok ancak Hidetaka Miyazaki'nin söylediğine göre FromSoftware'de şu anda geliştirilen oyunların arasında Miyazaki'nin yönetmediği oyunlar da var. FromSoftware ve Miyazaki, Elden Ring ile birlikte bu konuda ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha bizlere ispatlamıştı. Umuyoruz ki yeni oyunlarını da yakın bir tarihte görürüz.

Kaynak:https://www.gematsu.com/2022/06/fromsoftware-unannounced-title-in-the-final-stages-of-development-next-title-directed-by-hidetaka-miyazaki-underway

• bu türde oyunlar saçma geliyor. bekle çekil vur ... çok monoton geliyor. bu oyuna nasıl 97 almış anlamıyorum. sekiro da 97 almalıydı o vakit ... zorluk seviyesini şişirip bu puanı veriyorlar sanırım.

• pskillercheto kullanıcısına yanıt
    Hangi oyun 97 almalı sizce?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • asdf_13 kullanıcısına yanıt

böyle robotik değil de insan ve cisim hareketlerini gerçekten simüle eden oyun almalı bana göre. yoksa vur kaç vs ...

şöyle anlatayım :

pacman de ilk çıltığında devrim gibi birşeydi. ama şu anda bakınca ilkel kalıyor.

bu sekiro vs bir çok oyun ilkel geliyor bana şu anda.

he bu son 5 tılda en beğendiğim oyun days gone oldu. bana göre gerçekçiliğe en yakın oyun.

bu yeni çıkacak callisto protocol bu konuda çok iyi olacakmış hissi veriyor.

Sana hitap etmiyor bu kadar basit oyun yılın oyunu olacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım bloodborne 2 'dir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Little Nightmare serisi devam eder umarım…

Squad ya da Green Hell gibi oyunları denemelisin belki de..

• Efsanevi oyun Sekiro gibi bir oyun gelmedi daha. Ne muhteşem mekanikleri var be. Keşke bu Elden Ring de öyle olsaydı.

Ama maalesef Takla Simülatör 2022. Güzel hikayesi ama. İçerik vs. Muhteşem bir sanat var içinde. Yiğidi öldür hakkını yeme.

Simülasyon oyna bro. Yanlış oyun seçmişsin. Benim için de gerçekçilliği yüksek bir oyun çöptür mesela. Hayatımda hiç simulasyon oyunlarına dokunmadım, gerçekçi diyince iğreniyorum. Fantastik, gerçek dışı engelleri, şişirilmiş zorluk seviyesinde oynayınca zevk alıyorum. Benim gibi düşünen insanlar için souls-like oyunlar efsanedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamamen zevk meselesi bence. Bu tür oyunları bende çok seviyorum yani biraz insanların keyif aldıkları türe göre şekilleniyor. Bu türün hastası insanlar için gayet başarılı oyunlardı.

• Eğer arasında bloodborne yoksa Miyazaki çok sağlam küfürler hazırladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.