Şimdi Ara

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.286
Cevap
103
Favori
331.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye Dark Souls 2 gibi geldi bana bu trailer Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

• Souls oyunları bir birine yakın olduğu için olabilir hocam. :)

@berk13141516

• En az sevdiğim de 2 dir, o yüzden bi kıllandım :)

• Sızdırılan trailer geçen senenin sonlarında yapılmış bu ay içerisinde daha iyi şekilde gösterilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensa Zangetsu -- 1 Mart 2021; 21:23:40 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:43:57 >
  • Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:44:6 >
  • Animasyonların 10 yıl önceki Dark Souls ile aynı olması biraz garip değil mi, tamam adamlardan bu anlamda büyük atılım beklemiyordum ama bunu görmeyi de beklemiyordum açıkçası. Karakterlerin yürümesi, backstab, rolling her şey aynı, sanki Souls serisindeki sınıfları alıp, açık dünyaya atmışlar gibi duruyor. Bunca yılın ardından böyle bir şey göreceğimi düşünmemiştim.

• at sürebildiğimize göre en azından last of us tarzı bi yarı açık dünyası olacak gibi.

• Sızıntılar devam ediyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Animasyonların 10 yıl önceki Dark Souls ile aynı olması biraz garip değil mi, tamam adamlardan bu anlamda büyük atılım beklemiyordum ama bunu görmeyi de beklemiyordum açıkçası. Karakterlerin yürümesi, backstab, rolling her şey aynı, sanki Souls serisindeki sınıfları alıp, açık dünyaya atmışlar gibi duruyor. Bunca yılın ardından böyle bir şey göreceğimi düşünmemiştim.

Demon's Souls, Bloodborne yanında PS3 gibi duruyor videolar. Kaç yılının buildi bu bilemiyorum da 2021 de mümkün değil bu şekilde çıkması. Bloodborne gibi komple yeni bir konsept beklerken Dark Souls 4 görmek de hoşuma gitmedi. Tokat gibi güzel bir trailer gelmeli yaza doğru ki tekrar beklentiye soksun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 1 Mart 2021; 23:46:27 >
  • dark souls 2'ye benzettim

• Şaka gibi yani, yıllardır Reditte dönen bir espri vardır Dark Souls 2-2 diye, sanirim gerçek oluyor. Hayal kırıklığı benim için.
  • Elden Ring - All 4 Leaked Trailer Clips

• Stuff

• Elden Ring upscalled & 60 fps

• Bu sefer gerçekten geliyor gibi Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

• Lütfen Sekiro gibi, tek bir kola bacağa yatırım yapan bir oyun olmasın ... Diğer Souls oyunları gibi yüzlerce build olabilsin... Başka hiç bir şey istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.