Şimdi Ara

Elantra vs Megane Sedan Karşılaştırma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
7.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Renault'un araçları ilk çıktığında çok hoş gelir ama bir zaman sonra sıkmaya başlar. nedendir bilmiyorum ama bütün Renault araçlarında aynı durumu yaşıyorum.
  • Bende ikisi arasında kalıp elantra aldım.arada 10000e yakın fark vardı.sırf yakıt için de reno alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Elentra niye o kadar basit duruyor ? İçine baktım ufacık ekran,i20 de kullanılan kadranlar bildiğin accent blue nın aynısı. Birde hala halojen farlar kullanması garip.

çünkü içini ve dışını doldurduğun zaman Kore den ithal geldiği ve gümrük birliği olmadığı için fiyatı D segmentine geliyor vergi yüzünden. Bu nedenle Hyundai Elentranın içini dolduramıyor ve Türkiyeye özgü donanım yapmak Kore Fabrikasının işine gelmiyor. Kısacası bu aracın türkiyede dolu olarak satışı mevzuat nedeniyle sıkıntılı.
  • ikiside çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: duggac

ikiside çöp

Hocam boyle basit bir konu için zahmet edip boşuna 3 kelime yazmasan da konuyu boşuna kirletmesen.
  • Octavia, Megane ve Elantra arasında kalıp tercihimi Elantradan yana kullandım. Megane ve Octavia ya fazladan 10k vermek hiç mantıklı gelmedi. 8 aydır kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Arabayı park edip yürürken arkama dönüp bakıyorum ve iyiki Elantra almışım diyorum. Tasarımı hala çok hoşuma gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane'ın bu kasası 5 sene sonra ikinci elde değerlenecek. Megane 2'nin tahtını alabilir. Yatırım niyetine alabilirsiniz.
  • Full donanımları arasında 13000 civarı fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.