Şimdi Ara

El Blenderı Tavsiyesi F/P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anneme hediye olarak el blenderı almayı düşünüyorum. Şu ürünler arasında kaldım. Pek karar veremedim, yardımcı olursanız sevinirim. Fiyat olarak 70-100 arası kadar bütçe ayırdım.

Philips HR1315/10 550 W
    İlk olarak bu ürünü düşündüm. Fiyatı çok uygun geldi ve sanırım da indirimde şu an. Diğer sitelerde genelde 80-100 arası ve f/p oranı yüksek. Tek kademe olmasından dolayı biraz tedirginim.

Braun Multiquick 5 MQ500 600 W Philipse göre arasındaki farka değermi açıkcası emin değilim, Braun kalitesi her zaman iyi olmuştur gözümde. Philipsden farkı ekstra turbo mod tuşu ve sıçratmayı engelleyen özelliği var. Diğer özellikleri hemen hemen aynı. Bir de sanırım bu modelde yavaşdan başlayıp hızlanarak artıyormuş (Philipsde bu özellik var mı bilmiyorum)

Fakir Apex 800 W Fiyatına göre oldukça iyi gözüküyor. Extra olarak mikser için olan çırpıcı aparatı ve 2 kademe hız ayarı var. Blenderda mikser aparatı pek iyi olcağını sanmıyorum, ayrı olarak mikser almayı düşünüyordum.

Tefal Smart Metal Ayaklı 550 W Philipsden farklı olarak 2 kademe hız ayarı var. Diğer özellikleri aynı.

Braun MQ700 750 W Bütçemi aşıyor, alternatif olarak ekledim. Belki indirim falan yakayalabilirsem almayı düşünürüm.

Bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz ? Acileyeti yok ama şu an philips indirimde olduğu için f/p olarak ilk onu almayı düşünüyorum. Genel olarak braun mq500 ile philips arasında kaldım. Aradaki fiyat farkına değer mi sizce ? Teşekkürler

Linkleri model numaralarının içine ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 27 Nisan 2015; 16:01:26 >

• Bir de şu ürünleri buldum

Philips HR1604/09 550 W Philipsin sanırım yeni serisi bu ürün. Oldukça güzel gözüküyor. İndirimle 49 tl ye alma şansım olabilir.
    Fakir Mixwell 1000 W

Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 27 Nisan 2015; 16:01:50 >

• Diğer modellerden vazgeçtim. Sadece şu 2 model arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz ?

Braun Multiquick 5 MQ 500 600Whttp://www.braunhousehold.com/tr-tr/tum-urunler/yemek-hazirlama/el-blendirlari/multiquick-5-hand-blender-mq500-0x81334427

Philips HR1615/90 650Whttp://www.philips.com.tr/c-p/HR1615_90/viva-collection-el-blenderi

• Marka bilindik ve Kalite güzel olunca ucuza bakarım. regaip01 güzel ürün tavsiye etmiş. Anneme yollamak için güzel hediye. Teşekkür ederim.
  • Açıkcası kendi sitelerinin reklamını yapanlar harici bu konuda tecrübeli kişilerden yorumlar bekliyordum.

PROFİLO BL4560 700W modelini 55 ₺ ye aldım sayılır.

Belki benim gibi merak edenler olur diye bilgi vereyim. Bu model yurtdışında Zelmer ZHB1206S (491.6 NM) ve ZHB1206B modeli olarak satılmakta, oldukça da fazla tercih edilmekte. Ayrıca braun, homend ve bsh harici birçok ürünü ernamaş adlı firma üretiyor. Philipsde ürünlerini ernamaşa yaptırıyor ama bazı modelleri ithal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 6 Mayıs 2015; 0:21:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.