Şimdi Ara

Ekspertiz Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trabzon'da bir araç icin görüştüm ptesi bakmaya gideceğim ekspertizi bayidemi yaptırayım ( bayi sözlü bilgilendiririm evrak vermem diyor)özel servislerdemi ((pilotgarage yada otonubil gibi bayilerde mi))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hard_hacker -- 10 Nisan 2017; 20:31:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Otorapor önerebilirim genel olarak işlerinin arkasındalar.

Zamanında Laguna aracımı sakaryadan almıştım otorapor sakarya şubesin de araca baktırdım hiç bir şey yok dediler istanbulda ustaya götürdüm rot kolu yamuk dediler fark etmemiş.
    İstanbuldaki otorapor şubesine götürdüm tekrar baktılar hakketten yamukmuş dediler boyaya vs komple tekrar baktırdım kafam rahat olsun diye ücretsiz olarak başka bir kusur çıkmadı.Ama hatalı baktılar diye tekrar bakmak dışında bir şey yapmadılar ben de bir şey talep etmedim

Genel olarak detaylı ve temiz iş yapıyorlar önerebilirim illaki ufak tefek gözden kaçan şeyler olabilir önemli olan büyük hatalar yapmamaları benim için tekrar 2 el araç alacak olsam yine otorapor baktırırım imzalı rapor kağıtları vermeleri güven veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 10 Nisan 2017; 21:37:45 >
  • Servis gecmisinde görür daha sağlıklı olur diyorum ama yazılı bir evrak vermemeleri kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence yazılı evrağa gerek yok varsa ve fiyatı uygunsa servis en iyisi, ben Konya'dan alacağım mitsubishi colt'a bu şekilde 50 TL'ye evraksız ekspertiz yaptırdım, gayet başarılı geçti ve aracı almadım.

geçen cuma günü yalova'dan bir araç alacaktık http://www.pilotgarageotoekspertiz.com/ 'u bulmuş arkadaş internetten oraya götürdük, beklediğimizden çok çok daha detaylı baktılar, aracı aldık, ikinci alternatif olarak da bunu değerlendirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 11 Nisan 2017; 9:12:22 >
  • ekspertizi serviste yaptırdım 350 ye yaptılar evrak vermeyiz dediler ama ben kağıdın fotolarını çektim ve aracıda aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.