Şimdi Ara

Eksperim OL Kampayamız Yoğun Istek Üzerine Tekrar Başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
16
Favori
6.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

İş fikri süper. Arkadaşım 2 hafta önve experim ol kullanarak Van'dan araç aldı.

Arkadaşınıza yeni aracı tekrar hayırlı olsun

İlginize çok teşekkür ederiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Biz size çalışma sistemimizi anlattık.Ayrıca bu ülkede herkes rüşvetçi veya 3 kuruş fazla kazanayım ama kul hakkı yiyeyim bir düşünce herkes de yok

Biz ekip arkadaşlarımızı özel seçeriz.Ekspertiz firmalarını sürekli araştırıp kurumsal firmalarla çalışırız.

Boya- değişen, motor performans testi ve diğer testler detaylı ekspertiz sürecinde yapılır.Yani o kontrolleri biz yapmadığımızdan bizim kontrolümüzün dışında olduğunda sorumluluk tamamen detaylı ekspertiz bayisinin sorumluluğu altındadır.Ama kolay kolay kurumsal bir firma 1000-2000 tl almak için bilerek olumsuz araca olumlu rapor çıkarmaz.Çünkü özellikle kendi firmasından alacağı cezalar çok büyük olur.Tabi mahkeme sürecide ayrı bir olay

Birde tabi ki şu siz detaylı ekspertiz bayine bir incelenmesi için bir araç verdiğinizde normal kontrollerini yaparlar.Ama biz gönderdiğimizde aracı daha iyi kontrollerini sağlarlar.Çünkü biz bayiyle devamlı çalıştığımızda bizi tanır bilir ve bu işi profesyonel olarak yaptığımızdan standart bir müşteri gibi davranamaz.

Yani sizin sorunuzun cevabını bir kere daha vermek gerekirse

Eksperim OL siz şehir dışından gelmeden önce aracı yerinde genel kontrollerini yapar ve size bir ön rapor sunar.Ön rapor sizin tarafınızdan olumlu olursa;

Aracı anlaşmalı detaylı ekspertiz bayisine götürebiliriz

Aracı sizin belirlediğiniz bir detaylı ekspertiz bayisine götürebiliriz

Aracı isterseniz yetkili servisinde detaylı ekspertiz yaptırabiliriz

Aracı isterseniz siz kendiniz geldiğinizde detaylı ekspertiz yaptırabiliriz

Umarım bu sefer açıklayıcı olmuşuzdur.Sistemimiz 3-4 aşamadan oluştuğundan kesinlikle hataya yer yoktur

• Araç hangi ilimizde.Daha önceki postlarınız da Detaylı ekspertize gerek yok demişsiniz.Ama biz ön rapordan sonra Detaylı ekspetiz yaptırıyoruz.Ne olursa olsun sokakta veya cadde bakılan araca güven olmaz.Önemli olan güvenir bir test merkezinde Detaylı Ekspertizini yaptırıp gerçek sonuçlar eşliğinde araç hakkında doğru bilgileri öğrenmektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş fikri çok güzel, daha önce facede görmüştüm şimdi dh de görünce işi büyüttüğünüzü anladım, hayırlı olsun.

benim sormak istediğim konu başka, eksper olmak istersek nereye başvurmamız gerekiyor, ne gibi kriterleriniz var, bir bölgede birden fazla eksperiniz oluyor mu?

• sizden kaynakli hata varsa zarari karsiliyormusunuz km si dusmus aracin mesela siz fatketmemissiniz filan gibi salliyorum

• Her gecen gün daha fazla müşterimize hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz.Bizim her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan işimizi büyük bir özenle yapmaya çalışıyoruz.

Eksper olabilmeniz için araçlardan anlıyor ve gündüzleri boş vaktiniz olması gerekiyor

İnternet sitemiz üzerinden eksperlik başvurusu yapabilirsiniz.Koordinatörlerimiz sizinle iletişime geçecektirler

İlginize Teşekkür Ederiz
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Biz sadece aracı yerinde genel olarak inceleyip size araç başında aracın detaylı bilgisi ve ayrıntılı fotoğraflarıyla beraber bir ön rapor sunuyoruz.Ön rapor sizin tarafınızdan olumlu olursa

Aracın detaylı ekspertizini anlaşmalı bayimizde yaptırabiliriz
    Aracı sizin belirlediğiniz bir detaylı ekspertiz firmasında detaylı ekspertizini yaptırabiliriz
    Aracı isterseniz yetkili servisinde detaylı ekspertizini yaptırabiliriz
    Aracı isterseniz siz kendiniz geldiğinizde detaylı ekspertiz yaptırabilirsiniz

Motor performans testi- Alt takım kontrolü - Boya ve değişen vb. bütün kontroller test merkezinde detaylı ekspertiz yapılarak çıkan sonuçlardır.Yani aracı biz detaylı ekspertiz yapmadığımızdan dolayı sorumlulukta detaylı ekspertizi yapan firmanın dır.

Maalesef her bayiye güven olmuyor.Bu sebepten dolayı Firmamız Test merkezlerimizi tek firma ile değil o şehirde en güvenilir ve kurumsal bayi hangisi ise onu araştırır ve o bayi ile çalışır.

• Bence güzel bir hizmet. Saatlerce yol gidip ilanla alakasız araba görüp yüzlerce lira zarara giren insanlar oluyor.

• Bakalım kaçıncı kontrolde araç alacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih beyi diyorsanız biraz uğraştı ama Istanbuldan çok istediği aracını aldı

İlginize teşekkür ederiz

• kutrani K kullanıcısına yanıt
    Caner beyin dediği gibi benden bahsediyorsanız beşinci denemede istediğim aracı buldum. Bu beş süreçle ilgili detaylı bir bilgilendirme yapacağım müsait zamanda inşaAllah :)

edit: Allah isteyen herkese nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 19 Mart 2018; 21:46:9 >
  • Eksperim OL kullanıcısına yanıt
    merhaba ben ankara'dayım, istanbul'dan 0 araç almak üzereyim. aracın fiyatı ankara'dan 3000 tl uygun olduğu için tercih etmek istiyorum fakat ankara'daki ve fiyatı yüksek olan diğer illerdeki bayiler 0 aracın hasarlı (çizik-vuruk) olup sonradan yapılmış olabileceği yoksa o fiyata veremeyeceklerini söyledi. istanbul'daki bayi ise diğerleri vermediği için çamur atıyorlar diyor. araç istanbul'daki bayinin deposunda bayi isterseniz expertiz yaptırabilirsiniz depoda veya birkaç gün önceden haber verirseniz showromda baktırabilirsiniz diyor. 0 araçlar için aracın olduğu bayide veya depoda boya ve kaporta incelemesi yapabilirmisiniz? fiyatı ne kadar olur?
  • Merhaba biz aracı yerinde ön kontrollerini yapıyoruz.

Boya-değişen gibi hassas kontroller test merkezinde Detaylı ekspertiz ile Yapılıyor.Özelden gönderdiğiniz mesaja cevab gönderdik.Eksperim OL olarak araç incelemesi yapamasakta en azından yardımcı olmaya çalışırız

• Çok güzel hizmet. Hiç arabam olmadı. Bu yaza düşünüyorum inşallah. Benim gibi tecrübesiz kişiler için de iyi bir olanak.
  • ugur208 kullanıcısına yanıt
    Bu yaza ilk aracınızı alırsınız inşallah.Araç alım sürecinde her zaman yardımcı olabiliriz

• Sistem doğru işlerse güzel ancak zamanla araç alındıktan sonra çıkan farklı durumlarda hile karıştığı dusunulerek güven kaybı yaşanabilir. Bu gibi durumlarda alıcıyı koruyucu bir önlem var mı, yoksa biz araciyiz, bizlik birşey yokmu denilecek

• ayhanb53 kullanıcısına yanıt
    Bizim için her zaman önemli olan ve önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Tabi ki firmamız her geçen gün hızla büyüyerek Türkiye genelinde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.Firmamız ekip arkadaşlarımızı ve çalışacağımız test merkezi bayilerimizi uzun araştırmalar sonucu seçiyoruz.

Firmamız test merkezlerinde sadece kurumsal bayiler ile çalışır.Bugüne kadar hiç yaşanmadı ama ileride test merkezinin yanlış rapor sunması sonucu müşterimiz mağdur olursa tabi ki ilk önce test merkezi bayisine davayı biz açarız.Müşterimizin her zaman yanında oluruz.
  • Eksperim OL kullanıcısına yanıt
    Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum herşeyi hakkıyla yapıyorlar hizmet on numara

• Güvenin adresi Eksperim OL tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

@mur37

• Ben bu firmayı kullandım ve tam anlamıyla memnun kaldım arkadaşlar, geçen ay bursadan bi 98 model a3e baktırdım bu firma aracılığıyla satıcı şahıs tam bir psikopattı oyalıyor, bahane buluyor, zaman vermiyor flan uğraştırdı biraz.

Telefonda arkadaş bana araçta gördüğü kusurları söyledi bende kendimce masrafını çıkardım, aracı almaktan vazgeçtim bu arkadaşlar sayesinde.

Ayrıca ben bursaya gitsem git gel 2 kişi 200 tl yol parası verirdim, gittikten sonra konaklardımda 200 tl de o desek 400 kaat, birde bunun üstüne gece mekanlarda takılırdım kafan 1000 kaat para harcardım açık net. Bu firma sayesinde 935 TL para cebimde kaldı.

Ben beğendim kesinlikle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.