Şimdi Ara

Eksik veya Yanlış Seçim Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci: İNTEL Core i5 2500K Soket 1155 3.3GHz 6MB Cache 32nm İşlemci
    Anakart: MSI P67A-GD65 (B3) Intel P67 Soket 1155 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 Anakart
    Ram: GSKILL 8GB (2*4GB) RIPJAWSX DDR3 1333MHZ CL7 1.5V DUAL KIT RAM
    Ekran Kartı: MSI HD6950 Twin rozrIIIPowerEdition/OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı
    Kasa: COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER PENCERELİ SİYAH KASA
    Güç Kaynağı: High Power Absolute 850W 80 Plus Bronze
    Hdd: WD 3.5" 500GB CAVIAR BLACK SATA 3.0 7200RPM 32MB CACHE HARDDISK (2 Adet)

Yaklaşık 2600 TL civarı tutuyo bu sistem. Hdd 2 tane alıp Raid 0 yapmayı düşünüyorum. Ram ve Ekran Kartı seçiminde kafamda soru işaretleri var? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oyun amaçlı düşünüyorsanız 8 GB bellek fazla, gerisi gayet uyumlu bir sistem olmuş. İşlemciye de güzel bir soğutucu alırsanız en az 4 Ghz hızında kullanırsınız.
  • Teşekkürler hocam 8 gb sorun değilde 1333MHZ CL7 1.5V olayından bi problem yaşamam değilmi? Bide işlemci soğutucusu için bi öneriniz varmı soğutucu olayını hiç bilmiyorum.
  • Rica ederim, Sandy Bridge'de ideal voltaj 1.5'tir zaten problem olmaz. Soğutucu için birçok seçenek var, Akasa Venom düşünebilirsiniz.
  • Benim Sistem :)

Win7 64 Bit Puanları Bu Sisteme

7.8
    7.8
    7.9
    7.9
    5.9 Hard Disk Oluyo Bu :) Raid Yada SSD Çakarsan 7.5 gibi Bişi Oluyo
  • O sisteme NOCTUA NH-D14 yakışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peker92

O sisteme NOCTUA NH-D14 yakışır.

XIGMATEK Balder

• quote:

Orijinalden alıntı: atakand

Teşekkürler hocam 8 gb sorun değilde 1333MHZ CL7 1.5V olayından bi problem yaşamam değilmi? Bide işlemci soğutucusu için bi öneriniz varmı soğutucu olayını hiç bilmiyorum.

Bütçe sorun değilse Noctua NH-D14 fakat bütçem sınırlı dersen, Thermalrighr cogage tru spirit fazlasıyla yeterli gelir
  • XIGMATEK Balder'ı Denemelı Bence Bütçeyede Uygun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.