Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • Suriyeliler konusunda adam gibi bir hükümet başta olursa seve seve giderler.Tarihte sanki bu tür olaylar yaşanmadı.1915 Tehcir Kanunuyla Doğu Anadoludan Ermeniler göç ettirildi,1923 Lozan Anlaşmasıyla Yunanistandanki Türkler ile Anadoludaki Rumlar karşılıklı göç ettirildi,1980'lerde Bulgaristanın baskısıyla yüzbinlerce Türk Anadoluya göç etti.Stalinin de Türk milletlerini çeşitli bahanelerle oradan oraya göç ettirdiğini de unutmamak lazım...

Kısacası bu Suriyelileri göndermek isteyen bir hükümet başta olursa her türlü gönderir.Tarihte bunun birçok örneği var
  • imamoğlu vali olayına cevap verdi mi radyodan dinledim kaçırmış olabilirim ne dedi o soruya
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

danıld tıramp basitlik yapmıştır.
    kiyanu riğvs basitlik yapmıştır.
    kim kardaşiyan basitlik yapmıştır.
    fekat, ekrem abiniz yaptığı hakareti oy kaybederim diye
    özür dileme büyüklüğünü, adamlığını gösterememiştir.
    yalancıdan, küfürbazdan belediye başkanı olmaz.
    HOCAM İTLİK YAPMIŞTIR DESE NOLCAKTI Kİ BEN ONU ANLAMADIM ? BUNA YALAN SÖLEMESİ Mİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HAKETMEDİĞİ ANLAMINA GELİYOR YANİ BU MU SADECE TEK DERDİN
  • Binali mod on

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    aynı şeyleri dedi basitleştiğini söyledim dedi binali de 1-2 kere söyledi daha fazla üstelemedi sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

imamoğlu vali olayına cevap verdi mi radyodan dinledim kaçırmış olabilirim ne dedi o soruya
    BASİTLİK DEDİĞİNİ DİLE GETİRDİ HOCAM
  • "muharrem ince'yi çok andım bu gece. adam kelimeleri ordu gücünde kullanıp karşısındakini yok etme konusunda bir numaraydı. tamam yine bir mücadele var ama ince olsa tadından yenmez bir program olur, birçok seçmeni belki de tarafına çekerdi.
    yanlış anlaşılmasın imamoğlu'nun duruşunu, yaklaşımlarını beğeniyorum. iyi şeyler yapacağına da inanıyorum. ama karşısındaki de binali'ydi alt tarafı be. yani yok etmesini, günlerce konuşulmasını isterdim ama yapamadı. inanmıyorum ki bu programı izlemeye başladığındaki heyecanı bittiğinde de korumuş olsun insanlar. ya da programdan etkilenip fikir değiştiren birisi olsun."

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Sandığa gitmeyen AKP seçmenlerinin büyük çoğunluğu ekonomi, EYT ve Suriyeli mülteciler mevzuları yüzünden sandığa gitmediler. Bu konularda da gelişme olmadığına göre sandığa gidip AKP'ye oy vermeleri için sebepleri yok. Binali'nin anlattığı projelerin hiçbir etkisi olmayacaktır. Zaten AKP'nin seçmenlere ulaşma gibi bir sıkıntısı yok, AKP teşkilatı bu konuda iyi çalışıyor.
  • Olabilir ben kendi tahminimi yazdım. Bu da sizin fikriniz. Halk seçimi yapacak haftaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

"muharrem ince'yi çok andım bu gece. adam kelimeleri ordu gücünde kullanıp karşısındakini yok etme konusunda bir numaraydı. tamam yine bir mücadele var ama ince olsa tadından yenmez bir program olur, birçok seçmeni belki de tarafına çekerdi.
    yanlış anlaşılmasın imamoğlu'nun duruşunu, yaklaşımlarını beğeniyorum. iyi şeyler yapacağına da inanıyorum. ama karşısındaki de binali'ydi alt tarafı be. yani yok etmesini, günlerce konuşulmasını isterdim ama yapamadı. inanmıyorum ki bu programı izlemeye başladığındaki heyecanı bittiğinde de korumuş olsun insanlar. ya da programdan etkilenip fikir değiştiren birisi olsun."
    Muharrem reis şu canlı yayında ne ateş etmişti be,hatırlarsın hocam.

https://forum.donanimhaber.com/tekrari-eklendi-muharrem-ince-haberturk-canli-yayini-30-mayis-2018-22-00--133101509#133101509

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Kimim yararına oldu bu program şimdi? diyecekseniz Yıldırım derim, gecedeki bu son mesajımda. Binali yıldırım olağanüstü mü konuştu süper miydi hayır. Kesinlikle karşıdan oy alacak bir tarafı yoktu. Ama geçen seçin sandığa gitmeyen ortalama 1 milyon seçmeninden yeteri kadarını ikna edecek bir program oldu onun için. İmamoğlunun önünde projeleri anlattı rakamlar verdi istatistikler konuştu vaatler gösterdi ve şimdiye kadar yapamayacağı kadar kişiye bi anda hop diye ulaştı.

8 gün sonra her şey tam belli olur.
    Kardeşim akpye küskün adamlar vaatler olmadığı için küsmedi ki.

Ekonomiden dolayı küstü, suriyelilerin her tarafı ele geçerip işsizlik yaratmasından dolayı, suriyelilerin toplumu bozduğundan dolayı küstü, emeklilikte yaşa takıldıkları için küstü, af çıkmadığı için küstü, öğretmen kadrosu, inşaat mühendis kadroları yaratılmadığı için küstü, işsiz kaldıkları için küstü,Pazar fiyatları uçtu diye küstü, vergiler arttı diye küstü

Artık İstanbul halkının boş vaatlere karnı tok.

Bu yayın iki taraf adına da berabere bitti. Çok açık

Seçim sonucunu değiştirecek bir şey yaşanmadı.

• Organismus O kullanıcısına yanıt
    müteyatilik

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    İnce her ne kadar yerinde konuşmuş olursa olsun, O'nun konuşmaları karşı tarafı daha da birleştirdi, safları sıklaştırdı.

Bana göre İmamoğlu o nedenle fazla sert yapmadı, zorlamadı. Kendi safını sıklaştırmak önemli ama karşı safları sıklaştıracak davranışlarda bulunmamakta önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 17 Haziran 2019; 1:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Olabilir ben kendi tahminimi yazdım. Bu da sizin fikriniz. Halk seçimi yapacak haftaya.
    Halk seçimini yapmıştı zaten sonuç değişmez

• quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

İnce her ne kadar yerinde konuşmuş olursa olsun, O'nun konuşmaları karşı tarafı daha da birleştirdi, safları sıklaştırdı.

Bana göre İmamoğlu o nedenle fazla sert yapmadı, zorlamadı. Kendi safını sıklaştırmak önemli ama karşı safları sıklaştıracak davranışlarda bulunmamakta önemli.
    Orası öyle ama çok gol kaçtı be hocam

En azından 2-3 ince atıflarla laf soksa ona bile razı olurdum.hiç bulaşmadı karşı tarafa

Gerçi buna rağmen akpliler yayında mağdur oldukları kozunu oynuyorlar. Allah bilir bide gerçekten laf sokulmuş olsa ne hale gelirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Eksik dinlemişsin, daha doğrusu işine geldiği gibi dinlemişsin

Evet şu kadar milyon yolsuzluk yapıldı diye yazmıyor raporda, yazması komik olurdu değil mi?

Raporu inceleyip rakamları hesaplayınca o 700 küsür milyon ortaya çıkıyor. İmamoğlu da aynen bunu dedi, raporda yazmıyor, rapora göre biz hesap ettik dedi.

Full videoyu koyarken tekrar izle istersen.

Haa Yıldırımın fetö sorusuna verdiği cevabı tekrar tekrar izle
    He he. Yahu önceki sözleri ortada. Aylardır neler dedi ve hepsinde de sayıştay raporunu delil gösterdi. Programda da sayıştay raporunu salladı ama konuşmasının en sonunda

753 MİLYON SAYISTAY RAPORUNDA GECMIYOR DEDI

Dedi mi. Dedi. Peki ner3den cıktı bu?

Inat ettim. Isterse bir günümü alsın. Her dediğini önceki dedikleri ve programda derinleriyle videolu haberli karşılaştırıp koyacağım. Durun bakalım ne diyeceksiniz o vakit. H3psi için 10 larca video var 10 larca haber var.

• Peki o zaman İmamoğlu seçilmiş olur bu durumda. Basit denklem.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.