Şimdi Ara

Ekrem coşkun pendik döner bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pendik istasyonun yakınlarında döner + büyük ayran bedavaya dağıtıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• torku kullanmıyolar artık lastik gibi leş bir etleri var, beleş bile olsa yemem.
  • 160 gram dönerin 100 gramı yağ

• quote:

Orijinalden alıntı: HıdırOvic

160 gram dönerin 100 gramı yağ
    160 gram kim veriyor ki? duble yiyorsun demekki sen
    adamlar böyle reklam yapıyor demekki, sağlıklı döner 40 liradan başlar, onu da yiyemeyeceğinize göre, ekrem'den devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yan dükkandaki tavuk dönercide kuyrukta

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Mahmut Ekremden bahsediyorum zaten. Bir gün paket yaptır eve gittiğinde yağ tabakasını gör. Ayrıca kardeşim ben mümessilim doktorlar ile yemeğe çıktığımda kralını yiyorum merak etme . Yine mümessil ağzıyla bir şey daha söyleyeyim o kadar yağlı yersen damar tıkanıklığı olur Allah göstermesin. Sevgiler.

• Hayda..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saat kaça kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç beyaz clio 301 c-elysee falan mı hocam

• Bu adam kim ya pazarteside tekirdağ da açti. yine ilk gün bedava yazıyordu. Nasıl bir sermayesi varsa artık

• vay ...................... kardeşim allah iyi ki seni avukat doktor yapmamış. tamam mümessilsin hahahaha. en kıl insan tipi. mesleğini karakter edinmiş insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Araç beyaz clio 301 c-elysee falan mı hocam
    Beyaz megane 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

vay ...................... kardeşim allah iyi ki seni avukat doktor yapmamış. tamam mümessilsin hahahaha. en kıl insan tipi. mesleğini karakter edinmiş insan.
    Hayatında kaç tane mümessil tanıdın da "en kıl insan tipi" böyle yorum yapıyorsun. Sen ve senin gibilerin ellerinde çanta kapı kapı dolaşıyor olarak gördüğün bizlerin hepsi üniversite mezunu ve ekmek parası peşinde koşan kıl tipler. Evet dediğin gibi mesleğimi karakter edindim çok doğru.

• Puhaaaa. Yahu ilahi kardeş. Öyle günün yorgunluguyla forumda azıcık takılalım deidk. Güldürdün bizi sağol :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cellojn kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ne güzel işte yüz kasların çalışmış ve serotonin salgılamışsın. Gülmeye ve gülümsemeye devam

• cellojn kullanıcısına yanıt
    Sana verdiğim cevabı bir kaç kez okuyup süzgecinden geçirirsen senin de farkedeceğin şeyler mutlaka çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: HıdırOvic

Hayatında kaç tane mümessil tanıdın da "en kıl insan tipi" böyle yorum yapıyorsun. Sen ve senin gibilerin ellerinde çanta kapı kapı dolaşıyor olarak gördüğün bizlerin hepsi üniversite mezunu ve ekmek parası peşinde koşan kıl tipler. Evet dediğin gibi mesleğimi karakter edindim çok doğru.

Alıntıları Göster
    Akrabam yurt dışında bu işi yapıyor. 10 bin euro falan geliri vs var aynı senin gibi ağzından düşmez işi gücü :)
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Hocam işimiz gereği çok konuşuruz biz :) Ama yine eklemek isterim kıl tipler değiliz. Aksine fazlasıyla sempatik tipleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.