Şimdi Ara

Ekrana Güç Gelmiyor Teknik Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 yılında aldığım Notebook, Hp ProBook 4520s model olan cihazım aldığım günden beri ilk defa donanımsal bir arıza yaptı. Oyun oynarken cihaz çok ısınmıştı ve hemen kapandı normalde soğuduktan sonra açılıyordu maalesef bu kez öyle olmadı ve power tuşuna bastıktan sonra fan ve tuş ışıkları çalıştı ancak ekrana ne bir görüntü geldi nede ekrana güç geldi yani laptop çalışır durumda ekran kapalı duruyor, cihazı ben kapatmadığım sürece kapanmadı ancak harici bir ekrana bağladım zamanda görüntü alamadım. Servise gittim durumu anlattım onlarda ekran kartının lehimlerinde sorun olduğunu söylediler. lehimler tamir olursa 40 tl , lehimler tamir olmazsa değiştirme fiyatı olarak 120 tl dedi. Sizede danışmak istedim böyle bir sorun yaşayan başka biri varmı varsa nasıl çözdü merak ettim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Ekran karti buyuk ihtimal asiri isinmadan ufakta olsa zarar gordu hp nin yetkili servisine goturun ne gerekiyosa yapsinlar baska yapicak bir sey yok ha birde unutmadan sakin bir daha sogutucu almadan saatlerce oyun oynama. Daha buyuk hasarlara yol acarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.