Şimdi Ara

Ekrana Görüntü Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 senedir kullanmadığım celeron333 pc mi kurdum ama ekrana görüntü gelmiyor,çalışırken dıt sesi çıkartıyordu ordan da bi ses yok..bios pilini takıp çıkardım hallolmadı ramları takıp çıkardım o da olmadı ne yapacağım yaf.. ekran kartı bozulmuştur diyerek başka bir ekran kartı taktım ondada sorun çözülmedi,monitör bozuktur belki dedim yeni pc 'mde denedim monitörüm sağlıklı çalışıyor ne yapmam lazım şimdi ?bi yardım please..

• Dostum buyuk bir ihtimal ile senin anakartında bir problem var ee malum garanrisi de biteli baya bir olmuşdur.Sen yakınlarda bir bilgisayarcıya gotur yada bildigin anakart tamiri yapan biryere gotur bu arada guc kaynagında da olabilir cunkü gückaynaklar ının da bir kullanım saati vardır (genelde bu gibi durumlarda boyle hatalar verir anakartlar)
  • kullanmadığına göre atıl duraumda kalmıstır bence içini ac ramleri kontrol et belki temas problemi avrdır işlemciye bak fanı calışıyormu diye, ekran kartını sök tak işlemciyi sök tak denemeye değer :)
  • ramları takıp çıkardım tekrar taktım fan çalışıyor işlemciyide sökmeye gözüm pek kesmiyor yaf,o kadar tecrübeli bi eleman değilim :)ekran kartını söküp taktım belki çalışmıyor diye başka ekran kartı taktım yine aynı sorun..puf..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.