Şimdi Ara

Ekran parlaklığı hatası windows10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran parlaklığını kıstığımda %62 nin altına geldiğinde ekran kapanmış gibi kararıyor. Asus k52jt laptop, amd radeon HD 6370m ekran kartı. Driver yüklü değilken çalışıyordu ilk windows kurulduğunda sıkıntı yoktu. driver yüklendi sorun başladı. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• hort olcak ama dostum sorunu çözdün mü
  • C@Ni kullanıcısına yanıt
    bulamadım hocam retinam eridi 1,5 yıla. çözen varsa yardımlara açıgım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aynı sorun lenovo z500 dede vardı sorun iki şekilde çözülüyordu
    1. kayıt defterinden ayarlama yapılabilir
    2. intelin eski sürümüne geçince

sizin bilgisayardan bende olmadğı için regedit bölümüne bakamıyorum fakat bilgisayarım yönet kısmından grafik sürücüsünün eski kararlı sürümüne geri yüklüyebilirsini yada internetten grafik kartının önceden sağlam çalışan yani kararlı sürümünü yükleyebilirsiniz yani son sürüm demek en hızlı en iyi en stabil oluyor demek değil malesef gözden kaçan hatalar yeni sorunlara yol açmıştır büyük ihtimal özellikle yüklediğiniz sürüm BETA ise olması daha muhmtemel bi durum
  • Daha once arastirmistim regeditten soylenenleri yapinca ekran tamamen karardi. Ekran kartinin surucuyu yuklemeyince problem olmuyor ama yukleyince sıkıntı basliyor. Eski suruculeri de yukledim olmadi. Ekran karti ati radeon hd 6370m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regedit'i kurcalamayın. Temiz kurulum yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claus05 -- 2 Ocak 2017; 13:58:23 >
  • claus05 kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yaptim hocam. Yukseltme degil. Hatta ondan sonra da ssd taktim sifirdan yeni kurulum yaptim

• BIOS ve ekran kartı sürücünü en güncel olanı kullananın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claus05 -- 2 Ocak 2017; 13:58:52 >
  • Bilgisayar özellikleri benzer.
    https://forum.donanimhaber.com/windows-10-degistirilebilir-grafikleri-yapilandir-secenegi-yok--108603439

bu konuya bir göz at. Son sayfa yorumda çözümü verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 2 Ocak 2017; 13:46:51 >
  • Gerçekten çok teşekkür ederim hocam, sayenizde uzun süredir çözemediğim sorunu çözdüm,

Ekran parlaklığı full açık şekilde kullanmak istemediğimdem Windows 8.1 kullanıyordum, şimdi bahsettiğiniz listeden Amd settings seçmedim ve sorun kısmen çözüldü. Parlaklık en düşükte şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 16 Eylül 2019; 6:24:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.