Şimdi Ara

Ekran Kaydı Yaparken Smart View (screen mirroring) Kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung Galaxy 10.1 (N8005) tablet (android 4.4.2 versiyonlu) ekranını projeksiyonla tahtaya yansıtırken aynı zamanda ekranı kaydediyordum. Samsung P580 aldım, Screen mirroring (Smart view olmuş) kullanarak tableti projeksiyona bağladım fakat ekran kaydını açtığım zaman smart view kendini kapatıyor tablette herşey normal devam ederken projeksiyondan doğal olarak görüntü gelmiyor. 4 tane ekran kaydedici kullandım hep aynı sorun smatview kendini kapatıyor. Projeksiyon yerine tv de denedim yine aynısı oldu. Teknik servisi aradım bir çözüm yok. Beni tekrardan arayacaklar bekliyorum. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok makbule geçer iş için kullanıyorum hayati önemde.

Kullandığım kayıt programları mobizen, durecorder, azrecorder, screen recorder

• Arkadaşlar sorunu çözdüm sandım, önce ekran kaydediciyi açtım sonra projeksiyonu bağladım kayıt devam etti ve projeksiyondan bağlantı devam etti. Videoları oynattığım zaman sadece ses kaydının olduğunu ve ekranın projeksiyona bağlandığı ana kadar kayıt edildiğini gördüm. 30 dk lık videoda sadece birkaç saniyelik görüntü var gerisi ses.

Bilen arkadaş lütfen yardımcı olsun delireceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.