Şimdi Ara

Ekran kartları uyar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP pavilion DV 6000 laptopumun ekran kartı yanmış,elimde hurda durumda HP pavilion DV 5 var.Bu dv 5 in ekran kartı benim emektara olur mu?

• ekran kartları cıkmıyor anakarta yapışıktır takılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

ekran kartları cıkmıyor anakarta yapışıktır takılmaz

Video da görmüştüm degiştiriliyordu fakat o laptopta varmı bılmıyorum :) türkiyede varmı ki laptop ekran kartı ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son çıkan dizüstülerde gaming laptoplarda ve nvidianın gtx modellerinde oluyor atinin hangi modellerinde oluyor onu bilmiyorum sadece bu saydıklarımda var ekran kartı değişimi
  • Teşekkür ederim arkadaşlar bu durumda elimde hurda durumda olan dv5 in anakartı benim emektara olursa sorunu çözmüş oluyorum galiba değil mi?
  • Bravo.qwertuu kullanıcısına yanıt
    şimdi her leptobun cıkmıyor fakat özel üretimliler cıkıyor ama tr de satılanlar genelde ucuz modeller avrupada daha cok model. o videoda izlediklerin tr de yok mesela..

medion alman yapımı leptop var bende p4 işlemcili ekran kartı cıkıyor ama yensini takıcak parcası yok kii
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

şimdi her leptobun cıkmıyor fakat özel üretimliler cıkıyor ama tr de satılanlar genelde ucuz modeller avrupada daha cok model. o videoda izlediklerin tr de yok mesela..

medion alman yapımı leptop var bende p4 işlemcili ekran kartı cıkıyor ama yensini takıcak parcası yok kii

Anladim :) zaten yurt dısından getırınce garantiside yurt dısında oluyor birsürü sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana kartlarını değiştirsem sorun çözülür mü? Elim yatkındır, söküp takmak çok zor olmasa gerek.
  • fluminense kullanıcısına yanıt
    anakartlarını değiştireceğinize HP pavilion DV 5 olanını kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irou

anakartlarını değiştireceğinize HP pavilion DV 5 olanını kullanın

dv5 pert durumda,elimden düşürdüm fena dağıldı.Şu an onu kullanıyorum fakat harici ekran olmadan çalışmıyor.

Bir daha sorayım,anakartları birbirine uyuyorsa sorun çözülür mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.