Şimdi Ara

ekran kartını televizyona bağladım ama renksiz çıktı ne yapmam lazm ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarı tv ye bağladım fakat renksiz çıktı arkadaşın tv de denedim renk li çıktı tv kartındaki (ati control center ) bütün formtaları denedim yemedi özellikler/gelişmiş/renk yöneticisinden ntsc ve palı denedim gene yemedi
    şunu fark ettim tv pal ,443ntsc ve 358ntsc destekliyo renk yöneticisinde ise pal_scram ve ntsc1958 formatları var ekran kartı ayarlarında ise bi tane ntsc formatı 10 tane falan da pal formatı var ama uymuo
    sorun şu ki ben bu pal,358ntsc,443ntsc format dosyalarını nerden bulup ekleyip varsayılan olarak ayarlayabilirm ( o zaman olur diye tahmin ediyorum ) veya başka bir yolu varmı birde ekran kartını tv ye bağladığımda monitörü çıkarmam gerekiyo normal de 2 sini aynı anda açması lazm ama olmuyo
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• av secenekleri varmı av1 av2 bizim televizyonda da yapıyordu
  • Tv kartından mı tv ye bağladın.Eğer öle ise ekrankartından görüntüyü al bence ve çoklu ekran sihirbazı varsa onu çalıştır tv açıkken prewiev seçneği varsa onu da yaparsan renkli oluyor.en azından bnm ekran kartında öyle çözmüştümTv kartı için de aynı sonucu veririr herhalde
  • av seceneği var av 1 av 2 av bir benm taktığım arka scart için av 2 yandaki 3 lü giriş için enigma akrdeş senin söylediğini de anlamadım malesef yaa biraz daha açarmısın
  • ekran kartından aldım görüntüyü ati x800 gto
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.