Şimdi Ara

Ekran Kartını beğendim ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartını beğendim ama bu ekran kartında ve bunun gibi bir çoğunda iki tane DVI girişi var ortadaki de yanılmıyorsam s-video.

Bende LCD ekran yok normal tüplü monitörlerden var ve VGA porta uygun kablosu var şu mavi olanlar.Şimdi benim bu kartı alabilmem için ayriyetten bir de LCD ekran almam mı gerekiyor ?
    Başka bir çözüm yolu bilen varmı ?(bunların çeviricilerini bulabilirmiyim ?)
     Ekran Kartını beğendim ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardStarr -- 22 Aralık 2007; 18:09:37 >

• Yok Dvi Dan Vga Ya Dönüştüren Aparat Vercek Yanında Kart.
  • Alakası yok, DVI-Analog Çevirici mutlaka geliyor kartla birlikte, hatta bazılarında 2 adapter çıktığı da olur.
  • fazladan fiyat koyarlarmı o çevirici için ?
  • Yok Yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: LurtzStrenuous

fazladan fiyat koyarlarmı o çevirici için ?

Yok be kardeşim, standart aksesuar zaten o, Dikiz Aynası gibi.
  • Valla Yaa
  • ilk defa böyle bir kart görüyorum o yüzden tedirgin oldum malüm sürekli değişiyor bu bilgisayar dünyası tüplü monitörler eskide kaldı artık lcdler yaygın olduğu için adamlar sadece dvi port koymuşlardır diye düşündüm
  • Yok Ya Olmaz Öyle Şey
  • hehe benim Powercolor HD3850 de HDMI dönüştürücü bile çıktı,şu an ne işime yarayacaksa artık...
    ama HDMI girişli bir LCD düşünebilirim artık dime ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

hehe benim Powercolor HD3850 de HDMI dönüştürücü bile çıktı,şu an ne işime yarayacaksa artık...
    ama HDMI girişli bir LCD düşünebilirim artık dime ama...

Para Tuzağı o zaten be, gelme sakın oltaya. (Ben olsam gelirim ama sen gelme)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.