Şimdi Ara

Ekran kartım yandı yenisi için tavsiye istioyrum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2020 Ocak ayında Casper excalibur oyun bilgisayarı almıştım. Yaklaşık 2 hafta önce pc açılmayınca yetkili servise gönderdim.Bana ekran kartımın yandığını söylediler.Teklif edilen yeni ekran kartının fiyatını çok uçuk bulduğum için vazgeçtim ve tavsiye üzerine almayı düşünüyorum.

Değerli forum üyeleri

1-Anakart modelim: Casper h310ch5-m7

2-Ekran kartım : Radeon RX 570 128 bit 8gb DDR5

3-İşlemci : İntel Core İ7 9700

Şimdi ben yukarıda yazılan anakarta uygun bir ekran kartı almak istiyorum.Bütçe derseniz 10 bine kadar var.

Şöyle ki aynı ekran kartı şuan satılmıyor maalesef, onun yerine anakartımı destekleyecek bir öneri ekran kartı istiyorum.Beni en az 3-4 sene götürsün.İkinci el öneri için alamıyorum mecburen taksitle alacağım onu da söylemiş olayım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum herkese iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kartını tamirciye göster. Yanması ( normal kullanıcı isen ve daha 3/5 yıl ömrü olması gerekirken garip. Tanıdık birine TEST yaptır ve ekran kartı tamir yoluna git. İkinci el 1060/1070 alman daha makul. 10 BİN TL yerine peşin ikinci el alman daha hızlı , mantıklı olacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam, 2 buçuk sene de kaç kez kullandım deseniz inanin çok az, tek hatam Casper dan almak oldu.Bu markalar böyle bir parçayı güzel gösterip diğer parçayı dandik takiyolar ki pazarlama taktiği, hiç mi pc kullanmadık!

Ekran kartına gelince dediğiniz gibi bir bilene gosterecem tamir yoluna gitmek mantıklı gibi duruyor şuan. Ondan da sonuç alamazsam rx2060 modelini alacam gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.