Şimdi Ara

Ekran Kartı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Packard Bell LS44 HR Model Laptop' um var Özellikleri
    İ5 2410 M 2,30 Ghz İşlemci
    6 Gb Ram
    Amd Radeon HD6650 M 2 gb Ekran Kartı var. Intel HD grafic kartı var.
    Sormak istediğim oyun oynarken sağ alt tarafta 1600*900 çözünürlükte oynayın diyor ama oyun oynarken hangi ekran kartını kullanıyor
    eğer intel Hd grafic kartını kullanıyorsa HD6650 M ekran kartını oyun oynarken kullanmak için ne yapmalıyım. Son cıkan call of advanced oyununu açarmı?

• call of duty açarmı açmazmı blmem ama masaüstündesağ tıklayıp amd kontrol center da ekran kartı seçimini yapabilrsin süreklişu kart çalışsın veya şu oynda amd çaışsın gibi
  • jackal___61 kullanıcısına yanıt
    catalyst control center son güncellemesini yükledim ama bu sefer catalyst control center host diye hata vermeye başlıyor buna nasıl çözüm nette araştırdım pekte anlamadım. Birde 2 ekran kart olan inteli devre dışı bıraksam bilgisayara bir zararı olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal_mete

catalyst control center son güncellemesini yükledim ama bu sefer catalyst control center host diye hata vermeye başlıyor buna nasıl çözüm nette araştırdım pekte anlamadım. Birde 2 ekran kart olan inteli devre dışı bıraksam bilgisayara bir zararı olurmu.

ekran kartının driverini sil sonra amd nin sistesinden işletim sistemine göre bu kartın driverini indir baştan kur ve sisteminde net freamework 4.5 yükle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.