Şimdi Ara

Ekran kartı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadşlar ekran kartımı yenilemek istiyorum almak istetiğim model SAPPHIRE ATI HD 4850 1GB 256BIT GDDR3 Slot Tipi PCI-Express 2.0
    özellikleri sizce nasıl birde pc ye uyumsuzluk gibi bi durum olabiirmi ekran kartlarının INTEL G31 ana kart var şu ada ati radeon x1550 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Uyumsuzluk yaşama ile ilgili diğer Pc bileşenleri de söylemen lazım. Yani işlemci, güç kaynağı, RAM, monitör vs.
  • pc özellikleri
    intel core 2 quad Q6600
    3 gb ddr2 bellek
    250 gb sata hard disk
    20" wide casper lcd monitör
    512 ati x1550 pcı express ekran kartı

güç kaynağı ne var bimiyorum pc yi inceledim ama bulamadım aygıt yöneticisinde yazmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manas -- 4 Temmuz 2009; 16:23:51 >
  • Powerı öğrenmek lazım

Kasayı açıp bakman gerekir çıkış değerleri vs. bilgiler yazar üzerinde.

Ama bileşenlerinle seçtiğin ekran kartını kullanırsın ama rahatça sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 4 Temmuz 2009; 16:31:07 >
  • kasayı açamadım malesef alet yok ama güc kaynağının olduğu yerde bi etiket yapıştırmışlar AC 230V diye power ın değerleri galiba bu birde bu güç kaynağını değiştirsem 450 watt lık bitane alsam diğer sisteme zararı olurmu acaba
  • kasayı şimdi açtım arkadaşlar ps değerleri

input: 115V/6A 230V/3A 50Hz-60Hz
    output: Peak:300W rated:250W

Eğer bu ps yeterli olmazsa ne önerirsiniz bunun yerine şimdiden çok sağolun.
  • En az 400w almalısın ki sistem rahat çalışsın...

Benim önerim ise 500w ve daha yüksek al çünkü ileriyi garantiye almış olursun...

http://www.teknofiyat.com/?search=high+power+650w&altlimit=&ustlimit=

High power 650w bunu al derim gayet sağlam ama fazla dersen bütçeni belirt ona göre yardım edelim
  • yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim 550W bi ps alacağım kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.