Şimdi Ara

Ekran Kartı Watt durumu ( MSI Laptop Öneri/ Yardım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, MSI Laptop almayı düşünüyorum MSI Thin GF63 Serisinde Ekran kartı Max 45W'a çıkıyor, çeşitli sitelerde araştırdığımda bunu sorun eden kişi sayısı pek fazla yok ancak ben ileride bana ne gibi sorunlar çıkarabileceğini öğrenmek istiyorum. Bütçem 28-35 bin tl ve muadil markalarla ilgilenmiyorum ( eğer önerecek olursanız ).

Bilgisayarın kullanılacak alanları ise Dota 2 , Wow tarzı oyunlar oynanacak ( oyunlardaki grafik özellikleri ultra/high / Normal vs hangi modda kaldırır onuda öğrenmek istiyorum ) bazen programlama bazen 3 boyutlu çizim yapılacak.(Facebooktanda e satış yapılabilir bu laptop ile)

Normal kullanımda fanlardan seste gelmesini istemiyorum. Sıfır ses demiyorum tabikide :) . ( Oyunlarda değil günlük kullanımlar facebook/youtube vs )

Laptop yoğunlukla günlük işlerde kullanılacak ( basit photoshop, e-ticaret vs gibi )

Örnek olarak link bırakacağım :

https://www.hepsiburada.com/msi-thin-gf63-12uc-666xtr-intel-core-i7-12650h-16gb-512gb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004SCDUJ

Buna benzer aynı marka çeşit önerileriniz olur ise onlarıda bilmek isterim.

Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat8008 -- 24 Aralık 2023; 13:35:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.