Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi ve darboğaz olayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nvidia gtx 970 ya da 1060 alacağım şimdi bildiginiz gibi Asus msi falan filan var çok anlamıyorum. Hangisi daha iyidir 970 mi 1060 mi almalıyım alıyorsam Asus mu msi mi hangisi. Bir de elimde su an işlemci olarak intel core i7 3770 3.4 ghz var darboğaz yapar mi bi yardım edin arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gtx 970 eski kart artık. Sıfırı pek satılmıyor. Satan 1-2 tane firma var. Onlar da fırsat bilip yüksek fiyatlardan satıyorlar. Zaten Gtx 1060 var iken tercih arasında Gtx 970 bakılmaz. i7 3700 gayet yeterli. Psuda da problem yok ise Gtx 1060 6Gb alınabilir. Net bütçe nedir ekran kartı için?
  • GTX 1060 6 GB ya da RX 580 8 GB tercih edebilirsiniz. Güç kaynağınız yeterliyse bu kartlar sorun olmaz. Bütçenizi daha da arttırabilirseniz GTX 1070 gibi kartlarda önerilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe 1000lira civarı bu Arada diğer elemanların psuyu ne kadar kullandıklarını nereden öğrenirim yanı kaç Watt çekiyorlardır nereden bakicam

• bütçen düşük olsaydı gt 1030 önerecektim
  • Arkadaşlar bu yeter değil mi sıkıntı yapmaz
    Ekran kartı tavsiyesi ve darboğaz olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JstLoseIt -- 7 Haziran 2017; 18:59:15 >
  • Psu 500 W yeter mi arkadaşlar sizce ?

• Yeter 1060 al darbogaz yapmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.