Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi 250 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fm2+ anakart var elimde bunu 2014 başında çıkacak Kaveri Apulu sisteme kadar elimdeki amd athlon x4 740 ile idare etmek istiyorum tabi yanında Ekran kartıda almam lazım Bütçem 250 Lira 2.el kartlarda olabilir tavsiyeleriniz için Tşkr ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesr -- 21 Ekim 2013; 21:36:34 >

• Yeni mimari ile cf edebilme garantisini burada kimse veremez. Belki de yeni mimari r7 kartlarla hybrid cf olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Yeni mimari ile cf edebilme garantisini burada kimse veremez. Belki de yeni mimari r7 kartlarla hybrid cf olur.

Tahmin istedidim zaten hocam yabancı forumlara baktım pek bir bilgi yok gerçi çıkacak zaman bile belli değil olmadı bir amd 6670 filan alır beklemeye başlarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesr -- 17 Ekim 2013; 19:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknesr

quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Yeni mimari ile cf edebilme garantisini burada kimse veremez. Belki de yeni mimari r7 kartlarla hybrid cf olur.

Tahmin istedidim zaten hocam yabancı forumlara baktım pek bir bilgi yok gerçi çıkacak zaman bile belli değil olmadı bir amd 6650 filan alır beklemeye başlarım :)

Ama bu 7750 ile belki hybrid cf olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaveri icindeki gpu GCN mimarisi olacak kesin yani 7750'nin olmasi lazim teoride.r7 yeni seri yeni mimari degil 7000 serisinin isim degistirmis hali 290x 290 haric.7750 al hem kullanirsin hem muhtemelen hybrid olur.olmazsa bile aninda satabilecegin bir kart yani kaybedecegin bir sey yok.tr'de fm2+ anakarti nereden aldin yurtdisindan mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

kaveri icindeki gpu GCN mimarisi olacak kesin yani 7750'nin olmasi lazim teoride.r7 yeni seri yeni mimari degil 7000 serisinin isim degistirmis hali 290x 290 haric.7750 al hem kullanirsin hem muhtemelen hybrid olur.olmazsa bile aninda satabilecegin bir kart yani kaybedecegin bir sey yok.tr'de fm2+ anakarti nereden aldin yurtdisindan mi?

Almanyadaki tanıdıklar sağolsun :) Burda bayram arası diye geç gelicek herhalde yada Fm2 kartlar ellerinde kalmış olabilir satmadan getirmezler yenileri :)
    Dediğiniz gibi hocam 7750 ile devam edeceğiz o zaman Ahtlon 740 ile iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesr -- 17 Ekim 2013; 19:50:26 >
  • quote:

quote:

kaveri icindeki gpu GCN mimarisi olacak kesin yani 7750'nin olmasi lazim teoride.r7 yeni seri yeni mimari degil 7000 serisinin isim degistirmis hali 290x 290 haric.7750 al hem kullanirsin hem muhtemelen hybrid olur.olmazsa bile aninda satabilecegin bir kart yani kaybedecegin bir sey yok.tr'de fm2+ anakarti nereden aldin yurtdisindan mi?

Almanyadaki tanıdıklar sağolsun :) Burda bayram arası diye geç gelicek herhalde yada Fm2 kartlar ellerinde kalmış olabilir satmadan getirmezler yenileri :)

kartin modeli fiyat alalim tabi almanya fiyati bile olsa isimizi gorur.amerikan newegg sitesinden bakiyorum fistik gibi gigabyte anakartlar var hesapli fiyatlari ama tr'de gommeseler bari.

• Anakart bu linkte hocam Amazon.de den aldım direk tanıdıklara sipariş gitti onlarda bana yolladılar daha elime gelmedi yolda hala fiyat olarak sadece anakart parasını verdim kargo tanıdıklara ait toplamda 220 küsür liraya geldi
    Ucuz geldi gibi bir his var içimde fm2ler hala 170-200 arasında seyrediyorken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesr -- 17 Ekim 2013; 19:58:57 >
  • quote:

Anakart bu linkte hocam Amazon.de den aldım direk tanıdıklara sipariş gitti onlarda bana yolladılar daha elime gelmedi yolda hala fiyat olarak sadece anakart parasını verdim kargo tanıdıklara ait toplamda 220 küsür liraya geldi

evet benim begendigim gigabyte buydu zaten newegg'de.cok iyi 220 ve 2015'teki excavator mimarili cikacak olanlar da %99 fm2+ soket olacak seneye copluk degil kullanirsin daha.zaten gec o seriye kaveriden cunku x6 x8 gelecek olmasi kesin gibi.kaveri x4 ama su yeni heterojen sistem dalgasi yuzunden oyunlarda cok iyi olabilir performansi.kart gelince ac bir baslik tr'de ilk fm2+ kullanici incelemesi gibisinden anakart bolumune hayra girersin.uygun islemci olmamasi onemli degil kart guzel mi vs biraz bilgi versen yeni almayi dusunenlere rehber olur.

• quote:

quote:

Anakart bu linkte hocam Amazon.de den aldım direk tanıdıklara sipariş gitti onlarda bana yolladılar daha elime gelmedi yolda hala fiyat olarak sadece anakart parasını verdim kargo tanıdıklara ait toplamda 220 küsür liraya geldi

evet benim begendigim gigabyte buydu zaten newegg'de.cok iyi 220 ve 2015'teki excavator mimarili cikacak olanlar da %99 fm2+ soket olacak seneye copluk degil kullanirsin daha.zaten gec o seriye kaveriden cunku x6 x8 gelecek olmasi kesin gibi.kaveri x4 ama su yeni heterojen sistem dalgasi yuzunden oyunlarda cok iyi olabilir performansi.kart gelince ac bir baslik tr'de ilk fm2+ kullanici incelemesi gibisinden anakart bolumune hayra girersin.uygun islemci olmamasi onemli degil kart guzel mi vs biraz bilgi versen yeni almayi dusunenlere rehber olur.

Bi unboxing filan yaparım hocam fotolar ile süslerim bios resimleri filan bilgilendirmeye çalışırım şimdilik ekran kartı sıkıntısı çekiyorum :( Kafam çok karıştı :D
    Anakarta son 3 gün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesr -- 21 Ekim 2013; 21:38:59 >

• quote:

quote:

quote:

Bi unboxing filan yaparım hocam fotolar ile süslerim bios resimleri filan bilgilendirmeye çalışırım şimdilik ekran kartı sıkıntısı çekiyorum :( Kafam çok karıştı :D
    Anakarta son 3 gün :)

kafan karisiksa kart filan alma.zaten bi 3-4 gun daha bekle amd'nin yeni kartlari ciksin nvidia da indirim mi aciklayacak ne yapacak bir gorelim.fm2 islemci almayacak misin nasilsa icinde ekran karti var tak gec niye kafaya takiyorsun.ekran kartini sectiginde alirsin acele etme sonra pisman olursun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.