Şimdi Ara

ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaslar ekran kartı almak ıstıyorum forumda yaptıgım arastırmalarda asagıdakı kartı tavsıye edilmiş
    His 1 Gb Ati 5750 GDDR5 128Bit bu kartla bu oyunları oynayabılırmıyım Pro Evolution Soccer 2011-RELOADED,Wildlife Park 3 ,X-Plane 9 ,
    FIFA.12-RELOADED bu oyunları oynayabilirmiyim eger oynayamassam bu fiyata yakın hangı ekran kartını onarırsınız

• oyunlar için sadece ekran kartı değil, işlemci, ram, anakart, psu, ekranın çözünürlüğü de önemli. diğer bileşenlerinide ayrıntılı yaz. ve maximum bütçeni de belirt.
  • ben onları hd 4350 ile oynuyorum

Oynamasına oynarsın ama son ayarlarda biraz kasabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

oyunlar için sadece ekran kartı değil, işlemci, ram, anakart, psu, ekranın çözünürlüğü de önemli. diğer bileşenlerinide ayrıntılı yaz. ve maximum bütçeni de belirt.

+1 sadece o ekran kartıyla bütün oyunları mediumda rahat arahat oynarsın ama arkadaşında dediği gibi bütün sistemi belirt ona göre yorum yapalım :)
  • meraba cevaplar için tesekkur işlemcim
    pentium 4 631 775pin 3.2ghz
    ram 3gb dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feslegenli -- 3 Ağustos 2012; 18:00:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feslegenli

meraba arkadaslar ekran kartı almak ıstıyorum forumda yaptıgım arastırmalarda asagıdakı kartı tavsıye edilmiş
    His 1 Gb Ati 5750 GDDR5 128Bit bu kartla bu oyunları oynayabılırmıyım Pro Evolution Soccer 2011-RELOADED,Wildlife Park 3 ,X-Plane 9 ,
    FIFA.12-RELOADED bu oyunları oynayabilirmiyim eger oynayamassam bu fiyata yakın hangı ekran kartını onarırsınız

hocam oynamasına oynarsınızda 128 bit lik bir kart ile çok fazla bir performans beklemekte yanlış olur.
  • O kartla saydığınız oyunlar rahatlıkla oynanır ama o işlemciye mümkün değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Nimbus

O kartla saydığınız oyunlar rahatlıkla oynanır ama o işlemciye mümkün değil...

meraba cevaplar için tekrar tesekkur ederım su aşamada ekran kartını degıstırecegım cpu yu sonra degıstıririm

arkadaslar fıyat farkı olmadıgı için aşagıdakı ekran kartını onerirmisiniz directx 10 destekli
    Sapphire Amd HD4850 1GB 256Bit GDDR3 (DirectX 10.1) PCI-E 2.0 x16 Ekran Kartı
    veya
    MSI N250GTS-MD1GD3 1GB 256Bit DDR3 HDMI-DVI Ekran Kartı
    yalnız bunlar gddr3 bunlarda onerebilecegınız varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feslegenli -- 4 Ağustos 2012; 12:27:15 >

• evet arkadaşlar içininizde cevap verebilecek kımse yokmu yukardakı ekran kartları için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feslegenli -- 7 Ağustos 2012; 9:24:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.