Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tarz sorulardan sıkılmış olabilirsiniz biliyorum. Fakat uzun zamandır piyasaya uzağım ve eldeki veriler bana pek birşey ifade etmiyor. O yüzden de kendim bir sonuca varamıyorum.

ASUSTEK P5WDH-DLX WF 975X DDR2 SES+GLAN+SATA2 16X
    INTEL C2DUO E6600 2.4GHz 1066MHz 4MB 64BIT 775p
    KINGSTON KHX6400D2LLK2/2G HYPERX PC2-6400 Dual 2x1GB; DDR2-800Mhz; Kutulu
    Western Digital WD1500ADFD Raptor 150GB SATA 16MB 10.000 Rpm
    Enermax Chakra Kasa Big Tower Siyah
    SilverStone 500W PSU SLI & CrossFire V2.2

Nisan ayında yukarıda yazdığım bileşenlerden oluşan bir bilgisayar almayı planlıyorum. (Seçimlerimi çoğunlukla eş dosttan duyduğum kadarıyla gerçekleştirdim, onlar hakkında da yorumda bulunursanız sevinirim.)

Gördüğünüz gibi ekran kartı eksik. Para pek sorun değil (uzun zamandır bilgisayara para harcamadığımdan bu sefer iyi bir miktar ayırdım). Fakat takdir edersiniz ki değmeyecek performans farkları için çuval para dökmek anlamsız olur.

Bu durumda, hangi kartı önerirsiniz? ATI olması daha iyi olur sanırım, zira anakartım daha çok ATI yanlısı gözüküyor.

Şimdiden teşekkürler.

• Nisana daha çok var.Teknoloji çok hızlı ama benim önerim x1950 pro .Zira bende bu kartları almayı düşünüyorum.512 mi yoksa 256 mb mı o konuda kararsızım.
  • Arkadaşım sen en iyisi birşey alma,nisana kadar sabret.
  • Sanırım haklısınız. Bir göz attım da, şu an piyasadaki en iyi kartlar için bile millet pek iyi konuşmuyor. Herkes bu üst düzey kartların biraz daha oturmasını bekliyormuş.
  • biraz daha beklemek mantıklı olur yada geçici birşeyler albilirsiniz 1600 pro gibi veya 7600gs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.