Şimdi Ara

EKRAN KARTI TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ejran kartim cortladi yeni ekran karti alicam tavsiyelerinizi ve verdiim kartları kullananlardan yorumlari bekliyorum
    evet kafamdaki kartlar

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-21196-00-20g-hd7950-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=71515

Http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11217-04-40g-r9-270x-dual-x-oc-gddr5-4gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=71707

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/asus-r9270x-dc2t-2gd5-r9-270x-directcu-ii-top-2gb-gddr5-256bit--amd-radeon-dx112-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=69185

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ASUS R9 270X
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

ASUS R9 270X

Almisken yeni nesil düşünüyorum zaten sapphire olsa kalite farki varmi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: ksmurl

quote:

ASUS R9 270X

Almisken yeni nesil düşünüyorum zaten sapphire olsa kalite farki varmi yani

4 gb bu karta gereksiz ve pahalı kart.Asusu al paran cebinde kalsın.İkisininde sogutması güzel o ayrı mesele.
  • Ben eskiden indirim varken bunu almıştım harika çıktı 7970 ayarında.http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1157&pid=1841&lid=1
  • Asus R9 270x kullanmaktayım. Far Cry 3 de her şeyi dibine kadar açıp 2,5 saat aralıksız oynadım. Çıkıp hemen sıcaklığına baktığımda 45 dereceyi gösteriyordu. Yani kesinlikle DIRECTCU II soğutması başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossuranboga

Asus R9 270x kullanmaktayım. Far Cry 3 de her şeyi dibine kadar açıp 2,5 saat aralıksız oynadım. Çıkıp hemen sıcaklığına baktığımda 45 dereceyi gösteriyordu. Yani kesinlikle DIRECTCU II soğutması başarılı.

Vsync'i de açmışsınız galiba yanlışlıkla
  • quote:

Ben eskiden indirim varken bunu almıştım harika çıktı 7970 ayarında.http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1157&pid=1841&lid=1

Iyiymis arastiriyimm bi

• quote:

Asus R9 270x kullanmaktayım. Far Cry 3 de her şeyi dibine kadar açıp 2,5 saat aralıksız oynadım. Çıkıp hemen sıcaklığına baktığımda 45 dereceyi gösteriyordu. Yani kesinlikle DIRECTCU II soğutması başarılı.

Asus tercihim olsun ufak bi arastirmadan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

alakasi ne
    ayrica vsync acmayinca ekran titriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophet66

quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

alakasi ne
    ayrica vsync acmayinca ekran titriyor

Vsync ekran kartını kısıtlar, kullanım oranını monitöre uygun sabitleyecek şekilde düşürür. Ekran kartını %60 yükte kullanıp, oyundan çıktıktan sonra sıcaklığa bakarak 45 derece diyorsunuz

-Ha siz demiyorsunuz. E sen niye giriyon ki araya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DA7E2B07 -- 3 Şubat 2014; 21:39:05 >

• Msi r270x bf 4 hediyeli stokta olsaydı onu al derdim ama asus r270x al bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

Msi r270x bf 4 hediyeli stokta olsaydı onu al derdim ama asus r270x al bence.

Bakalim asus şuan en öndeki tercihim

• V-sync açık değildi uydurmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.