Şimdi Ara

Ekran kartı takma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    az önce Msi gtx 560 Twin Frozr'ım geldi. Kartta iki tane 6 pinlik baglantı var. Bundan önceki kartım 9800gx2 Ydi ve bir 8'lik bir de 6'lık baglantı kullanıyordu. Kablolar asagıdaki sekilde, ben bunları karta taksam sorun yaşar mıyım? Bir de kasada boşta bir sürü baglantı var. Ayrıca Msi'ın kutusundan cıkan kabloların da resimini koydum.

Ekran kartı takma

http://img263.imageshack.us/i/26032011093.jpg/

Ekran kartı takma

Ekran kartı takma

Ekran kartı takma
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sonuçta ekran kartının güç girişlerini boş bırakmayın, ister direk Psu'dan, ister bu molex çeviricileri kullanın. İlk tercihiniz Psu'dan gelen bağlantılar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedevilcate

Sonuçta ekran kartının güç girişlerini boş bırakmayın, ister direk Psu'dan, ister bu molex çeviricileri kullanın. İlk tercihiniz Psu'dan gelen bağlantılar olsun.

peki bu 8'li baglantıyı taksam sorun olmaz degil mi? yani yandaki 2 tane bosta kalsa olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bataktakm -- 26 Mart 2011; 14:45:05 >
  • Zaten 8 li bağlantının tamamını takamayacağına göre meselede kalmıyor. PSUdan 6 pin ve 6+2 pin şeklinde 2 adet pcı güç kablosu geliyordur. Onları yeni kartınıza 6+6 pin olarak takın, olduda bitti Maşallah.
  • şimdi hallettim hocam, yardım için teşekkürler, masaüstü yatıyordu bir yıldır, alette vista yüklü halen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.