Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler günaydın.

479TL ye Vatandan %25 indirimli ekran kartı almak isteyen var mı ?

Anakartı geri vericem 479TL lik kupon alıcam. Sizin adınıza alıyım ve 420TL ye almış olun kartı. Ya da SSD ihtiyacı falan olan varsa alıyım.

479TL lik kupon için 420TL ödemeniz yeterli olucak. Sizin adınıza istediğiniz şeyi alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: olek1988

arkadaşlar sizden bir tavsiye rica edecektim
    evde kendi laptop umun yanı sıra masaüstü bilgisayarım da var ama geçen sene 8600 GT ekran kartı yanınca yenisini almak istemedim.
    on board ekran kartıyla devam ediyordum, zaten günlük kullanım için yeterli. ama şimdi diyorum ki ona da bir ekran kartı alsam da biraz oyun oynasam.(2gb ram i var.)
    şöyle beni zorlamayacak, 100-150 tl arası, tavsiye edebileceğiniz fiyat performans ürünü varsa öğrenebilir miyim.
    şimdiden teşekkürler.

8600GT olduğuna göre Pci Ex kullanıyorsunuz.

Eğer 400-450W gerçek Powerınız varsa o fiyata alabiliceğiniz kart 9800GT'dir.
  • 8800 ultra bulabilsem xfx kutulu fln sırf süs için alıp tutucam ya ne karttı o aah ah
  • Mürsel abide olmasa biz ne yapıcaz arkadaş( ben )
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

hangisini satsam xfx i mi sapphire mi?

4 way cf olmayanı sat kankam, keşke çağlayandan 2GB olandan alıp 1. kart olarak taksaydın.

@olek1988 2. el hd5750.
  • mukteda sen de hep iş işten geçtikten sonra keşke dedirttiriyorsun
    ozaman sapphire'i satayım
    ama sapphire daha gürültüsüz ve soğutması iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

dice in olduğu her yerde yama pacth gelir bakınız battlefield badcompany 12 tane yama cıktı anca kendıne geldı oyun şu an app lerin hepsi battlefield3 oynadığı için bc2 kaymak gibi olmuş (lan smiley ekleyemiyorum :@ )

Son 2.6 GB yama kartları %20 kopardı. Bir de utanmadan BF3 Beta'dan birkaç gün önce yama çıkaradılar. Sırf reklam. Yani betada takılırsanız kormayın bak ne yaptık Bc2'yi nasıl optimize ediyoruz ayağı.. Ama Mart ayına kadar oyunda düzeltme kesin olur.

Cuma Arica'da bir ticket oynadım. Benim en sevdiğim harita. helicopter olmayınca direk combat. Bir de sniper limitli serverdı galiba. Bayağı iyi olmuş. Aman giden hileciler geri dönmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 27 Aralık 2011; 14:58:22 >

• quote:

mukteda sen de hep iş işten geçtikten sonra keşke dedirttiriyorsun

ama sen cf yaptığında çağlayan 2GB'lıklardan satmıyorduki xfx'i sat o zaman sapphire cf konusunda diğer markalarla daha uyumlu.

• ölümüne panpiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

Orijinalden alıntı: olek1988

arkadaşlar sizden bir tavsiye rica edecektim
    evde kendi laptop umun yanı sıra masaüstü bilgisayarım da var ama geçen sene 8600 GT ekran kartı yanınca yenisini almak istemedim.
    on board ekran kartıyla devam ediyordum, zaten günlük kullanım için yeterli. ama şimdi diyorum ki ona da bir ekran kartı alsam da biraz oyun oynasam.(2gb ram i var.)
    şöyle beni zorlamayacak, 100-150 tl arası, tavsiye edebileceğiniz fiyat performans ürünü varsa öğrenebilir miyim.
    şimdiden teşekkürler.

8600GT olduğuna göre Pci Ex kullanıyorsunuz.

Eğer 400-450W gerçek Powerınız varsa o fiyata alabiliceğiniz kart 9800GT'dir.

sanırım kasam 300W, 9800GT konusunda sıkıntı olur mu ?

@El Mukteda

teşekkürler, ati ye pek sıcak bakmasam da aynı fiyata olan ürünleri daha üstün görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

mukteda sen de hep iş işten geçtikten sonra keşke dedirttiriyorsun

ama sen cf yaptığında çağlayan 2GB'lıklardan satmıyorduki xfx'i sat o zaman sapphire cf konusunda diğer markalarla daha uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 27 Aralık 2011; 20:54:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

Değerli basın mensubu arkadaşlar; sli'dan yana hiçbir sıkıntı yok, şuanda homefront'u dx11 ve ultra ayarlarda oynuyorum, yağ gibi akıyor, bf3'ün campaign'ini 6950 2GB'la bitirmiş olmama rağmen ve multi oynamamama (..ma'sı fazla olduysa kusura bakmayın) rağmen süleyman hocanın 2x570 ilanında da görünce kafaya taktım. sadece bf3'te var böyle bir sıkıntı, ismail ve diğer birkaç arkadaş daha "patch'le düzeltirler" diyorlar ama bilemiyorum. kartlardan birini satıp gtx680'i (yada 780'i, her ne isimle çıkacaksa artık 7970'in kıçına tekmeyi basacak olan kartı) beklemek istiyorum ama batman arkham city'yi phsx açıkken akıcı olarak oynamak istediğimden sli bozmak ta istemiyorum. gtx580 temiz denk gelse hemen alayım diyorum ama 1.5GB olduğu için tereddütteyim, muhtemelen gtx680 3 yada 4GB olarak piyasaya çıkacak.

Ejderim peki SLı ile 60 fps üstüne çıkyorsundur ultrada herhalde değil mi? Yani VSYNC açınca fayda etmiyor mu? FPS sabitlenmiyor mu?

• 80-90 arasına çıkıyor da abi aniden 10fps'lere düşüyor. vsync denemedim ama benim bildiğim vsync sadece 60'ın üzerine çıkarmıyor.
  • Ejder bu garibim napsin, adam servet dökmüs kartlara, fps degerlerine bak
  • gayet güzel, 2560x1600 çözünürlükte oynuyor. ayrıca isterse 20 way sli yapsın 2560x1600 çözünürlükte 1.5GB belleğin gideceği yer bellidir.
  • o kartlar bende olsa herhalde kafayi yerim o fps degerleriyle. cözünürluk yüksek ama karsisinda hemen hemen 3000 $ ekran karti duruyor

Edit: bu arada Watercooling kartlar 3 gb olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rüzgar81 -- 27 Aralık 2011; 21:59:49 >
  • keşke 3GB'lık modellerle yapsaymış sli'ı, o adam manyak Balck Ops'ta 600+fps diye bir videosu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

o kartlar bende olsa herhalde kafayi yerim o fps degerleriyle. cözünürluk yüksek ama karsisinda hemen hemen 3000 $ ekran karti duruyor

Edit: bu arada Watercooling kartlar 3 gb olmasi lazim.

4 çeşidi falan var 1 i hariç hepsi 3gblık ama bu adam ilk çıktığı gibi yapmıştı 1.5luklardan galiba.
  • Adam ucmus harbiden, yorumlarda tam komedi bazi videolarda. Fazla para battimi gibi yorumlar

Evga Hydro Chopper güzel cihaz gercekten. Evga Classified Hydro Chopper daha güzel.
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.