Şimdi Ara

###EKRAN KARTI REHBERİ ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu paylaşım yardımcı olmak amacıyla yapılmıştır. Çoğu zaman donanım satın almaya karar verdiğimizde ürünün kalitesi, performansı konusunda kararsız kalırız. Saatlerce araştırma yaparız belki. Aklımızda hep bir kuşku kalır. Bu rehber çalışma ile akıllardaki kuşkuları ortadan kaldırmak istedim. Sitenin güvenirliliğini birçok harddisk, işlemci, ekran kartı ile onayladım. Yani saatlerce aramada yapsanız yine bu sitedeki test sonuçlarına rastlayacaksınız. Umarım yardımcı olabilirim. Saygılarımla...

EKRAN KARTI (VİDEO CARD) TEST:

1-http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php siteyi ziyaret edin.
    2- Find Videocard kısmına aradığınız Videocard modelini yazın ve Enter'a basın.
    3- Seçtiğiniz Videocard dökümanda seçili gözükecek. Seçtiğiniz Videocard tıklayın şimdi.
    4- Karşınızda Videocard'ın renkli sıralama tablosu. Hepsi bukadar.

NOT: Tablo aslında çok uzun. Ancak size kolaylık olsun diye ekran kartınız ortada olacak şekilde en yüksek puanlı ve en düşük puanlı tablo oluşturuluyor.

ÖRNEK ARAMA:

1- Siteye giriyor ve harddiskimizi aratıyoruz

2- Seçili gözüken Harddiskimizi tıklıyoruz.

3- Karşınızda harddiskinizin sıralama tablosu.

• İŞLEMCİ REHBERİNDEN SONRA bir daha aynı konuyu açmanıza gerek yoktu.Ekran kartı ile işlemci
    rehberini aynı yerde ulaşılması daha kolay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spankman

İŞLEMCİ REHBERİNDEN SONRA bir daha aynı konuyu açmanıza gerek yoktu.Ekran kartı ile işlemci
    rehberini aynı yerde ulaşılması daha kolay olur.

Herkesimden insana yardımcı olacak şekilde açıklayıcı ve basit hazırlamaya çalıştım. Ayrıca konu açarken malesef bir bölüm seçmek zorunda kalıyorsunuz. Durum böyle oluncada Harddisk testi işlemci bölümünde yersiz ve gereksiz oluyor. Bu nedenle bütün testleri basit ve açıklayıcı hazırladım ve bölümünde sundum.
    Saygılarımla...
  • spankman haklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.