Şimdi Ara

Ekran kartı overclock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimdew msi 6850 var ve nasıl oc yapacağımı bilmiyorum yardım lütfen şimdiden teşekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• msi afterburner yükleyerek veya control center overdrive bölümünden overclock yapabilirsiniz.alta ilgili resimleri ekledim.bilmiyorsanız eğer gpu clock çekirdek, memory clock ise bellek hızları oluyor.gerek duyarsanız afterburner ile voltaj verebilirsiniz.

Ekran kartı overclock

Ekran kartı overclock

• dostumn afterburner da core voltaj yazan yere müdahale edemiyorum rakam yada bar ile ayarlama yapamıyorum nasıl acacagımı söylersen sevinirim
  • unlock voltage control var onunda resmini ekledim

Ekran kartı overclock
  • Çok teşekkür ederim suan 1250 voltaj 1017 1200 degerlerini stabil sorunsuzyakaladım suan 6870 i gecti ekran kartım yardımların için sagol
  • rica ederim.ısı sorunu yok ve stabilse güle güle kullanın
  • ısı sorunu yok gibi zaten kasa bx 500 10 fanlı ve 10 tane fan takılı üstünde stabilite testinde ekran kartı 53 dereceyi gordu ama sanırım oc yaptıgım icin o kadarda olacak diye düsünüyorum call of duty black ops full ayarlarda gayet rahat ve sorunsuz oynuyorum su an
  • yaptığınız overclocka göre yükte 53 derece çok iyi bir değer.10 fan +cpu +ekran kartı 12 fan yapıyor doğrumu? çok ses olmuyormu?
  • gelen stok fanlar bosta gayet sessiz oyunda ise hic dikkat etmedim benim icin sesten ziyade performans önemli zaten kulaklıgı takıyorum oyunda iken dünyadan kopuyorum birde taktıgım 6 fanda cok kaliteli sogutuyo ve sessiz yükte bile ses normal seviyede themaltake cyclo a2450 tavsiye ederim 3 oyun aynı anda acık iken cpu 55 ekran kartı 57 yi gecmedi suan bildigin kutub havası var kasada :D
  • soğutma gerçekten önemli ama ben sese takıntılı olduğum için 12 fanı düşününce korktum biraz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.