Şimdi Ara

Ekran Kartı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şuan kullandığım ekran kartım nvidia fx5500 256 MB
    Ana kartım da Syntax.

Yeni bir ekran kartı almak istiyorum ama anakartım eski olduğundan sanırım çokda yeni bir ekran kartı alamıyacağım. Anakartıma uygun olan ekran kartı önerilerilerinizi alabilirmiyim?

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum, hatam varsa affola.

• işlemci , psu , ram ne durumda ? eğer sistem komple eski ise upgrade etmeye değmez. güncel oyunları yine oynayamazsın. oynadığın oyunları daha rahat oynarsın o kadar. tavsiyem eski sisteme para yatırma biraz para biriktir 500 600 tl ye sıfır kasa topla daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: balerefone

işlemci , psu , ram ne durumda ? eğer sistem komple eski ise upgrade etmeye değmez. güncel oyunları yine oynayamazsın. oynadığın oyunları daha rahat oynarsın o kadar. tavsiyem eski sisteme para yatırma biraz para biriktir 500 600 tl ye sıfır kasa topla daha iyidir

• intel p4 2.4 işlemci var.

2 gb ram var. yalnızca ekran kartını yükseltmek istiyorum, başka bir yatırımım olmayacak pc'ye..

cpu voltaj kısmında 230 V / 115 V yazıyor yanlış görmediysem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incrE

intel p4 2.4 işlemci var.

2 gb ram var. yalnızca ekran kartını yükseltmek istiyorum, başka bir yatırımım olmayacak pc'ye..

cpu voltaj kısmında 230 V / 115 V yazıyor yanlış görmediysem.

x1650-7600gs
  • 1950 proda alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

1950 proda alabilirsin

Evet bu olabilir 2. elde vardır mutlaka.
  • Bu sistemle pek fazla oyun oynayamazsınız. Ancak eski oyunları oynamak isterseniz agp x1650, 7600gs, 6800 gibi kartlar alabilirsiniz. Ama x1950pro'ya kadar çıkmanızı önermem. Eski olan x1950pro gibi bir karttan bile tam verim alamazsınız o işlemci ile. Onun yerine saydığım kartlar, Crysis, CoD4 gibi oynayamadığınız oyunları oynayabilmenizi sağlayacaktır.

Ama hem eski oyunları hem de yeni oyunları kaliteli şekilde oynamak istiyorsanız, en az 45nm'lik çift çekirdekli bir sistem ve 3-4 GB bellek ve 4 çekirdekli işlemcileri destekleyen bir anakart ile yeni bir sistem kurmanızı tavsiye ederim.
  • Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Bana CS 1.6'da fps 100 vermesi yeterli başka bir oyun oynamıyorum zaten. :)

x1650-7600gs-x1950 bu kartları değerlendiricem. forumda bu kartları satan birinden alım da yapabilirim tabii ki.
  • x1950 ye güç haynağını problemi cıkabilir zaten işlemcin limitlicektir kartı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.