Şimdi Ara

ekran kartı driverı nı yükledikten sonra kapanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

daha önceden de aynı sorun var dı. ama idare ediyordum sorunum şöyle laptop a format attıktan sonra harici ekran kartının driverı nı yükledikten sonra hiçbir şekilde açılmıyor. başlangıçta siyah ekran ondan sonra fazla ısınmaya dayalı tık sesinden sonra kapanıyor. laptop sürekli onboard da çalışıyor hariciyi kullanmıyor.

• model nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • awaqado kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sorunu çözdüm
  • alican0689 A kullanıcısına yanıt
    nasıl cozdugunuzu paylasırsanız güzel olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • awaqado kullanıcısına yanıt
    pek birşey yapmadım. tekrar format attım bu sefer driver hiç yüklemedim ama windows güncellemelerini aldım tamamlandıktan sonra pc yi yeniden başlatınca sorunum çözüldü iki ekran kartı da aygıt yöneticisinde görünüyor ve doğru çalışıyordu. laptopta kapanma vs de olmadı.
  • yanlış sürücü tanıtıyor olabilirsiniz
  • KralCocuk44 K kullanıcısına yanıt
    sorun çözüldü ilgi için teşekkürler.
  • alican0689 A kullanıcısına yanıt
    sorun nasıl çözüldü
  • KralCocuk44 K kullanıcısına yanıt
    pek birşey yapmadım. tekrar format attım bu sefer driver hiç yüklemedim ama windows güncellemelerini aldım tamamlandıktan sonra pc yi yeniden başlatınca sorunum çözüldü iki ekran kartı da aygıt yöneticisinde görünüyor ve doğru çalışıyordu. laptopta kapanma vs de olmadı.
  • Arkadaşlar merhaba
    Bendede DELL 5110 laptop var Pes 2017 oyunu yükledim oyunu yaklaşık 2 saat oynadıktan soran pc kendini kapatıyordu,(Yurt dışındayım ) tamirciye verdim oda ekran kartında problem olduğunu tamir ettiğini söyledi. her neyse eve geldim, oyunu açtım direk kapandı, tamirci oyun hariç kapanmaya olmayacağını oyun oynarsam ana kartın tamamının yanacağını söyledi. oyun hariç kapanma yok, fakat oyun oynamak için ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.